بازی کلش رویال بالاتر از پابجی موبایل

04:57۰

کلام تازه | مپانی سوپرسل در سال ۲۰۱۶ میلادی و حدود ۳ سال بعد از عرضه بازی بسیار موفق و محبوب کلش آف کلنز، اقدام به تولید و ارائه بازی کلش رویال کرد.

به گزارش کلام تازه، بنابر اعلام کوک سنتر، ورود به اکانت کلش رویال در ابتدا بسیاری از کاربران را به یاد بازی کلش آف کلنز می انداخت ولی این بازی دارای یک سبک کاملا متفاوت با بازی کلش آف کلنز بود.پابجی موبایل از بازی های پر سر وصدای دنیا هست که قطعا می شناسید. اما دوباره کلش رویال در حال پیشی گرفتن از بازی پابجی (بازی معروف و محبوب چند سال اخیر ) است. اما احتمالا شاهد پیشی گرفتن دوباره بازی کلش رویال از بازی پابجی موبایل  در سال ۲۰۲۱ – ۲۰۲۲  خواهیم بود،  پس تا آخر با ما همراه باشید …

معرفی بازی کلش رویال

بازی کلش رویال با سبک بازی هایی که به نبرد تن به تن می پرداختند وارد دنیا بازی های موبایل شد و توانست از محبوبیت بسیار زیادی در بین کاربران بازی های موبایل برخوردار شود. بازی کلش رویال نیز مانند بازی کلش اف کلنز در سال های ابتدایی عرضه خود توانست به موفقیت های چشمگیری دست یابد و کاربران بسیار زیادی را به سمت خود جلب کند. هنگام ورود به بازی کلش رویال با تعدادی کارت مواجه می شوید. این کارت ها در دسته های عادی، کمیاب، حماسی و افسانه ای تقسیم بندی شده اند. برخی از این کارت ها برگرفته از نیرو های بازی کلش اف کلنز می باشند و همان توانایی ها را دارند. از بین نیروهای مشترک بین این دو بازی می توان به بربر، کماندار، والکری، مینیون، گوبلین و … اشاره کرد که بر روی اکانت کلش رویال و کلش آف کلنز قابل استفاده هستند. سیستم بازی کلش رویال به صورتی است که شما با شرکت در هر نبرد تک نفره و پیروزی در آن حدود ۳۰ جام دریافت می کنید و با بالا رفتن تعداد جام های شما، کمپ های جدیدی برای شما بازگشایی می شود.


کلام تازه در اینستاگرام


معرفی بازی پابجی موبایل

بازی PUBG Mobile نیز از جمله بازی های موبایلی است که در سبک بازی های اکشن و بتل رویال تولید شده است. این بازی اولین بار در سال ۲۰۱۷ توسط کمپانی بلوهول تولید شد و به وسیله شرکت معتبر تنسنت گیمز برای پلتفرم های مختلفی از جمله کامپیوتر، ایکس باکس، پلی استیشن و … عرضه شد و به دلیل استقبال بالایی که از آن صورت گرفت در سال ۲۰۱۸ نسخه موبایلی آن نیز عرضه شد. در این ۱۰۰ بازیکن در یک جزیره دورافتاده قرار گرفته اند که باید برای بقای خود تلاش کنند. در جریان این بازی گیمرها می توانند چالش های مختلفی را تجربه کنند و با دوستان خود و سایر بازیکنان جهان به رقابت بپردازند.

ویژگی های اکانت کلش رویال

همانطور که گفته شد در بازی کلش رویال تعدادی کارت وجود دارد که در دسته های مختلف تقسیم بندی شده اند. هنگام بازگشایی یک کارت، قابلیت استفاده از نیروی موجود در کارت با سطح یک برای شما بازگشایی می شود. سپس شما باید به انجام نبردهای خود ادامه دهید و در آن ها پیروز شوید تا صندوقچه حاوی کارت دریافت کنید. درون این صندوقچه ها تعدادی از هر کارت وجود دارد به کارت های شما اضافه و باعث می شوند شما بتوانید لول نیروهای خود را بالا ببرید. صندوقچه های موجود در بازی کلش رویال نیز به دسته های مختلفی تقسیم بندی می شود. هرچه سطح صندوقچه دریافتی بالاتر باشد، تعداد کارت و طلای بیشتری نیز به شما اهدا می شود.

منبع
ایسنا

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند