۰۶ / ۰۸ / ۱۴۰۰

درباره ما

رسانه خبری کلام تازه در حال حاضر بعنوان گسترده ترین رسانه در سطح شهرستان چناران در حال فعالیت می باشد. تیم خبری کلام تازه پس از سال‌ها کسب تجربه و پوشش اخبار سطح خراسان رضوی و خصوصا چناران و گلبهار، از اردیبهشت ماه 1398 به صورت مستقل فعالیت خود را تحت عنوان “ماهنامه کلام تازه” آغاز نمود.

این ماهنامه با رسالت پوشش صادقانه اخبار سطح منطقه و پیگیری مشکلات و خواسته‌های مردم، پا به عرصه گذاشت و موفق شد به صورت موازی با ماهنامه، در قالب پایگاه خبری تحلیلی کلام تازه نیوز و همچنین صفحات کلام تازه در شبکه های اجتماعی به پوشش لحظه ای اخبار بپردازد و همچنین صدای مردم شهرستان باشد.

در تاریخ 25 آذرماه 98 نیز مجوز فعالیت “پایگاه خبری کلام تازه نیوز” به صورت رسمی از جانب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر گردید تا “کلام تازه” تنها پایگاه خبری دارای مجوز در سطح شهرستان لقب بگیرد. علاوه بر آن، کلام تازه “نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال” را نیز دارا می باشد.

ماهنامه کلام تازه را می توانید از طریق مراکز فروش منتخب در سطح چناران، گلبهار و گلمکان تهیه نمایید. همچنین نسخه های الکترونیکی ماهنامه نیز از اینجا قابل دریافت می باشند.

جهت برقراری هرگونه ارتباط با کلام تازه می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید.


دیدگاه ها بسته شده اند.

دیدگاه ها بسته شده اند.