۰۶ / ۰۸ / ۱۴۰۰

قوانین و مقررات

  • شرایط عضویت
  • اطلاعات خصوصی
  • حقوق مالکیت معنوی
  • سیاست حفظ حریم خصوصی
  • هویت مخاطبان
  • اطلاعات کاربران
  • دسترسی های برنامه
  • سایر موارد

کلام تازه یک پایگاه خبری تحلیلی دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران می‌باشد که به تهیه و انتشار اخبار می‌پردازد. در همین راستا تاکید می‌شود که انتشار مطالب در کلام تازه الزاما به معنای تایید آن از جانب این پایگاه خبری نمی‌باشد. همچنین مسئولیت مطالبی که کلام تازه فقط وظیفه نشر آن‌ها را بر عهده داشته و تولید محتوای آن توسط رسانه‌ای دیگر که نام آن نیز در انتهای مطلب ذکر شده، بر عهده کلام تازه نیست.

شرایط و قوانین استفاده از سایت و اپلیکیشن کلام تازه

هر شخص با داشتن آزادی های فردی، در قالب قوانین و سیاست های کلام تازه می تواند از اپلیکیشن استفاده کند. ورود کاربران به اپلیکیشن کلام تازه هنگام استفاده از پروفایل شخصی، پست ها، کانال ها و سایر خدمات ارایه شده به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین شکل استفاده از خدمات کلام تازه است.

شرایط عضویت

جعل هویت اشخاص حقیقی یا حقوقی، خبرنگاران، کارشناسان فروش و تیم مدیریت سایت کلام تازه و سوء استفاده از آن در جهت فریب سایر کاربران ممنوع است. تمامی کاربران باید هنگام ثبت نام در سایت، از کلمات مناسب جهت نام نمایشی خود استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب بدون اخطار قبلی اشتراک کاربر حذف و دسترسی وی به اپلیکیشن و سایت کلام تازه قطع خواهد شد.

اطلاعات خصوصی

اعضا نباید اطلاعاتی را که فکر می کنند حساس هستند برروی اینترنت قرار دهند. کلام تازه مسئولیت سوء استفاده از این اطلاعات را نمی پذیرد. تحت هیچ شرایطی کلام تازه مسئولیت خسارت های وارده در اثر اعتماد و اتکای اعضا به دیگر کاربران و فاش شدن اطلاعات توسط خود عضو را نمی پذیرد.

در صورت هک شدن پروفایل شما، باید مراتب را سریعا از صفحه تماس با ما در سایت و دکمه پشتیبانی در منو نرم افزار اطلاع دهید. در صورت هرگونه سوء استفاده و نفوذ و کلاه برداری با نام کاربری شما، تمام مسئولیت آن متوجه شخص شما خواهد بود.

حقوق مالکیت معنوی

استفاده از مطالب قرارگرفته بر روی کلام تازه در جای دیگر فقط با ذکر منبع مجاز می باشد.

کلیه ی محتوای نرم افزاری، ابداعات، طرح ها و حقوق آن ها متعلق به کلام تازه است. کلام تازه مجاز است به هر نحوی که بخواهد از مطالب قرارگرفته بر روی کانالها، پست ها و پروفایل ها که قانونا متعلق به شخص یا نشریه یا سازمان دیگری نباشد استفاده نماید (مثلا آنها را به عنوان پست های پربازدید در قسمت دیگری از سایت نمایش دهد).


سیاست حفظ حریم خصوصی

هویت مخاطبان

هویت ارسال کنندگان پیام‌های مردمی، نزد کلام تازه محفوظ بوده و عکس، نام و مشخصات ارسال کننده فاش نخواهد شد.

اطلاعات کاربران

در صورتی که شما در هنگام ثبت نام یا ورود به حساب کاربری در اپلیکیشن کلام تازه، فقط از کاربران شماره همراه دریافت می‌شود. همچنین کاربران میتوانند به شکل اختیاری برای خود نام و عکس پروفایل تعیین نمایند. کلام تازه متعهد می‌شود که کلیه اطلاعات حساب کاربری شما تنها جهت ارتباط با شما استفاده می‌شود و به هیچ عنوان در اختیار بنگاه‌های تبلیغاتی یا افراد غیر مسئول قرار نمی‌گیرد و مسئولیت حفظ اطلاعات شما با کلام تازه خواهد بود.

دسترسی‌های برنامه

دسترسی‌هایی برنامه کلام تازه(ورژن ۱) به منظور کارکرد بهینه و مناسب آن طراحی شده است و کاربرد هر کدام به شرح زیر است:

خواندن وضعیت تلفن و شناسه

از این دسترسی جهت بدست آوردن شناسه دستگاه شما برای تهیه گزارشات مختلف آماری مانند تعداد اخبار مشاهده شده و .. استفاده می‌شود.

تغییر یا حذف محتویات حافظه

از این دسترسی جهت ذخیره سازی ویدئو یا عکس هایی که شما دانلود می‌کنید، استفاده می‌شود.

سایر موارد

کلام تازه مجاز است در صورت تخلف کاربران از قوانین سایت عضویت آنان را تعلیق یا حذف کند. کلام تازه تا حد ممکن نسبت به حفظ اطلاعات کاربران تلاش خواهد کرد. اما هیچگونه تعهدی در زمینه حفظ و نگهداری آنان نخواهد داشت. شما با عضویت در نرم افزار کلام تازه متعهد می شوید که مدیران، خبرنگاران و همکاران کلام تازه را از هرگونه هزینه، مسئولیت و آسیب وارد شده به دلیل شکایات افراد ثالث به خاطر نقض حقوق یا حق تالیف و جعل هویت مبری بدانید و تاوان آسیب های وارد شده به کلام تازه را بپردازید.

کلام تازه نرم افزاری رایگان است و در صورت نیاز برای تأمین هزینه‌های خود تبلیغات نیز نمایش می‌دهد محتوای این تبلیغات توسط کلام تازه رد یا تایید نمی شود و مسئولیت صحت سنجی محتوا تبلیغاتی متوجه کلام تازه نخواهد بود.

در صورت سوء استفاده از کلام تازه یا تلاش برای آسیب رساندن به نرم‌افزار، زیرساخت و یا دیگر کاربران کلام تازه، این مجموعه حق شکایت و برخورد قانونی را دارد.


دیدگاه ها بسته شده اند.

دیدگاه ها بسته شده اند.