‍ بازدید مسئولین از پروژه مجموعه آبی ورزشی "بارثاوا" گلبهار

‍ بازدید مسئولین از پروژه مجموعه آبی ورزشی “بارثاوا” گلبهار

کلام تازه | دادستان گلبهار با همراهی رئیس و اعضای هیات مدیره شرکت عمران، سرپرست شهرداری، سرپرست اداره ورزش و جوانان گلبهار و نماینده نظام مهندسی از مجموعه آبی ورزشی در حال ساخت “بارثاوا” بازدید نمودند.

به گزارش کلام تازه به نقل از روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار؛ خلیل الله برزنونی دادستان شهرستان گلبهار در ابتدای این بازدید میدانی ضمن تشکر از تمامی دست‌اندرکاران و سرمایه‌گذاران این پروژه بزرگ ورزشی گفت: ایجاد امکانات رفاهی بویژه مجموعه‌های تجاری، ورزشی و تفریحی می‌تواند در کاهش جرایم و مشکلات اجتماعی و هم‌چنین جلوگیری از سفر به شهرهای دیگر، ترافیک و سایر مشکلات احتمالی جلوگیری نماید.

وی در ادامه به اهمیت تسریع در روند ساخت این مجموعه اشاره کرد و افزود: در عملیات ساخت و احداث پروژه‌های عام‌المنفعه باید ضمن رعایت قوانین، نهایت همکاری و همدلی در همه ارگان‌ها و مسئولین وجود داشته باشد تا شاهد تسریع در احداث و اجرای آن پروژه باشیم، اگر مسئول و شخصی از روی دل‌سوزی و برای رفاه مردم کاری انجام دهد باید با تمام توان دستش را گرفت و به آن کمک کرد.

هومن گریوانی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت عمران گلبهار نیز در حاشیه این بازدید ضمن تقدیر از سازندگان این مجموعه ورزشی و تفریحی اظهار داشت: با توجه به رشد کنونی جمعیت گلبهار و آینده روشنی که در پیش‌روی این شهر و شهرستان است، ساخت مجموعه آبی و استخر استاندارد در جهت برگزاری مسابقات بزرگ می‌تواند باعث نشاط، سلامتی و رضایت تمامی مردم عزیز بویژه جوانان گردد.

وی در ادامه به طولانی بودن فرایند رسیدگی مجموعه نظام مهندسی در پروژه‌ها اشاره کرد و گفت: طولانی شدن فرآیندهای اداری، قانونی و تشکیلاتی مجموعه نظام مهندسی باعث تاخیر در اجرا و اتمام پروژه‌های متعددی در سطح استان می‌شود که البته این موضوع را با آن‌ها در میان گذاشته‌ایم و امیدواریم آن‌ها در این رابطه بازنگری و همکاری نمایند.

قابل ذکر است این بازدید، با بررسی اطلاعات و مشکلات موجود در روند احداث پروژه فوق توسط مسئولین حاضر و سازندگان مورد بررسی قرار گرفت و در جهت تسریع در روند اتمام این پروژه تصمیماتی نیز اتخاذ گردید.


کلام تازه را در تلگرام دنبال کنید


منبع
روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند