پیکر شهید مرزبانی در گلبهار تشییع شد

01:16۰

کلام تازه | فرمانده انتظامی گلبهار گفت: در روز شهادت امام رضا (ع) پیکر شهید مهرداد میرشکاری از شهدای مرزبانی در گلبهار تشییع شد.

سرهنگ محسن صبری پور فرمانده انتظامی گلبهار گفت: پیکرمطهر شهید مهرداد میرشکاری که در سیستان و بلوچستان به درجه رفیع شهادت نائل آمده بود در روز شهادت حضرت رضا (ع) پس از تشییع در مشهدالرضا (ع) بر دوش مردم ولایتمدار گلبهار تشییع شد.

او افزود: پیکر پاک شهید مهرداد میرشکاری پس از ورود به گلبهار در محل مسجد امام رضا (ع) مورد استقبال مردم عزادار و مسئولین گلبهار قرار گرفت.

فرمانده انتظامی گلبهار ادامه داد: پیکر مطهر این شهید بزرگوار به چناران منتقل خواهد شد تا پس از تشیبع بر دوش مردم شهید پرور چناران در بهشت حضرت زینب (س) این شهرستان به خاک سپرده شود.

روز گذشته چهار نفر از مرزبانان کشور به‌ نام‌های گروهبان یکم مجید تلوک، سلمان دلاوری، مهرداد میرشکاری از مشهد و امیرصادقی از نیشابور در مناطق مرزی سیستان و بلوچستان و در مناطق عملیاتی مرزی کیلومتر۴۵جاده ایرانشهر دچار سانحه رانندگی شدند که پس از انتقال به بیمارستان بر اثر شدت جراحات وارده به درجه رفیع شهادت نائل آمدند./ باشگاه خبرنگاران جوان

منبع
باشگاه خبرنگاران جوان

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند