پایانه استقلال مشهد همچنان به شهروندان گلبهاری خدمات خواهد داد / برنامه ریزی برای ایجاد ایستگاه گلبهار در پایانه میدان فردوسی مشهد

01:42۰

کلام تازه | فرماندار گلبهار گفت: مشکل توقف اتوبوس‌های برون شهری گلبهار در ایستگاه استقلال مشهد مرتفع گردیده و بر اساس توافق با پلیس راهور، دو اتوبوس به صورت توقف موقت و یک دستگاه به صورت عبوری از این ایستگاه حرکت خواهند کرد.

به گزارش کلام تازه مهدی دونده در جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان گلبهار افزود: پیرو برگزاری جلسه با مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد لازم است شهرداری و شورای اسلامی شهر گلبهار ایجاد ایستگاه شهر گلبهار در پایانه میدان فردوسی مشهد را طی رایزنی با همتایان خود در کلانشهر مشهد دنبال کنند تا از این فرصت به نحو احسن بهره‌گیری شود.

وی افزود: پس از نهایی گردیدن راه اندازی ایستگاه گلبهار در پایانه میدان فردوسی، شورای همتای استان تردد ناوگان حمل و نقل شهر گلبهار از میدان فهمیده تا میدان فردوسی را نیز بررسی و تسهیل خواهد کرد.


کلام تازه را در اینستاگرام دنبال کنید


همچنین در این جلسه در خصوص خدمات رسانی به شهروندان گلبهاری جهت عزیمت به مشهد و بالعکس نیز مقرر شد شورای اسلامی شهر گلبهار با همکاری اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان نسبت به بررسی درخواست چهار شرکت حمل و نقل برون شهری با هدف کیفی سازی و رقابتی نمون فضای خدمات موجود اقدام نمایند.

منبع
کلام تازه

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند