مقدمات تشرف مادر پیر به حرم مطهر رضوی برای برآورده شدن آرزوی او فراهم می شود

مقدمات تشرف مادر پیر به حرم مطهر رضوی برای برآورده شدن آرزوی او فراهم می‌شود

کلام تازه | در اقدام جهادی کارکنان فرماندهی انتظامی چناران، خانه مخروبه مادری سال‌خورده در یکی از روستاهای دور افتاده این شهرستان را نوسازی کردند.

در پی اطلاع از وضعیت نامناسب خانه کوچک مادری سال‌خورده در یکی از روستاهای دورافتاده چناران، فرمانده انتظامی این شهرستان آستین همت بالا زد تا در اردوی جهادی با کمک افراد نیکوکار و حضور هم‌رزمان کار ارزشمندی را انجام بدهد.

سرهنگ حیدر پور، فرمانده انتظامی چناران، حجت الاسلام گلقندشتی، رئیس عقیدتی سیاسی و جمعی از کارکنان انتظامی چناران در این اقدام جهادی و خداپسندانه با یاد و به برکت عزت و مقام شهید “غلامرضا گروهی” از شهدای نیروی انتظامی، یا علی گفتند و با تهیه مصالح ساختمانی، به محل مورد نظر عزیمت و پس از تخریب خانه مخروبه، اقدام به بناسازی جدید کردند.

سرهنگ حیدرپور در حاشیه این عمل خداپسندانه گفت: ما خادم و سرباز انقلاب اسلامی و مردم عزیزمان هستیم برخود لازم می‌دانیم در کنارانجام وظیفه ذاتی که تأمین و حفظ نظم و امنیت است، در کنار مردم عزیز و همراه آن‌ها باشیم.


کلام تازه را در اینستاگرام دنبال کنید


این مقام انتظامی از همکاری و همدلی بی‌دریغ، خالصانه و بی‌تکبّر و کمک مالی همکاران خود در پلیس چناران برای مشارکت جانانه دراین اقدام جهادی تقدیر و تشکر کرد.

شایان ذکر است، “بی بی عذرا” ، مادر سالخورده با دعای خیر برای کارکنان فرماندهی انتظامی چناران گفت: تنها آرزویش این است که به زیارت حرم مطهر امام رضا(ع) مشرف شود و با دستورات سرهنگ حیدر پور، فرمانده انتظامی شهرستان چناران مقرر شد در اولین فرصت و با کم رنگ شدن خطر شیوع ویروس کرونا، مقدمات تشرف و زیارت این مادر سال‌خورده از حرم مطهر رضوی فراهم شود.

منبع
پایگاه خبری پلیس

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند