مشاركت حداكثري در انتخابات از اولويت هاست

مشارکت حداکثری در انتخابات از اولویت‌هاست

کلام تازه | دادستان شهرستان چناران بر مشارکت حداکثری مردم در انتخابات تأکید و آن را از عامل خنثی کردن تؤطئه‌های دشمنان و از اولویت‌ها خواند.

به گزارش کلام تازه به نقل از خبرنگار پایگاه خبری پلیس، “عباسعلی نظرجانی” صبح روز گذشته ضمن شرکت در مراسم ترتیل خوانی فرماندهی انتظامی شهرستان چناران، قرآن را چشم و چراغ زندگی انسان و مایه سربلندی و سعادت بشریت دانست.

“دادستان شهرستان چناران” که در جمع کارکنان انتظامی سخن می‌گفت؛ بر ایجاد شوق و طراوت در انتخابات تأکید و برگزاری انتخابات سالم را وظیفه بسیار مهم دست اندرکاران برشمرد.

وی در ادامه سخنان خود، رخوت و سستی در انتخابات را مردود دانست و ضمن تأکید بر پیشگیری حداکثری از تخلفات،‌ هوشیاری دست‌اندکاران برگزاری انتخابات در رصد روند اجرای آن و برخورد با افراد فرصت طلب در کم رنگ جلوه دادن انتخابات و یا انجام هرگونه عمل سوء در انتخابات را خواستار شد و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را عامل خنثی کردن تؤطته‌های دشمنان و از واولویت‌ها عنوان کرد.

“نظرجانی” در پایان سخنان خود با اشاره به کاهش چشمگیر برخی جرایم کیفری در سطح شهرستان، از اقدامات پلیس چناران در این رابطه تقدیر و تشکر کرد.


کلام تازه را در تلگرام دنبال کنید


منبع
پایگاه خبری پلیس

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند