۰۵ / ۰۵ / ۱۴۰۰

شورای هماهنگی ترافیک شهرستان تشکیل جلسه داد

02:00۰

پایگاه خبری تحلیلی کلام تازه |

شورای هماهنگی ترافیک شهرستان با حضور مسئولین و کارشناسان شهرداری و شورای شهر چناران،فرماندهی انتظامی،پلیس راه و پلیس راهور به ریاست مهندسانصاری با هدف رفع معضلات ترافیکی سطح شهرستان و علی الخصوص سامان دهی بولوار امام رضا(ع) شهر چناران تشکیل جلسه داد. در این جلسه بر حل مشکلات ، موانع و گره های ترافیکی سطح شهر چناران و روستاهای محدوده تاکید و در این رابطه پس اخذ نظرات کارشناسی تصمیمات مقتضی اتخاد گردید.
در ابتدای جلسه فوق مهندس انصاری فرماندار چناران با اشاره به تردد سالیانه چند میلیون زائر و مسافر مشهد مقدس از مسیر شهر چناران و نابسامانی و زیبنده نبودن وضعیت پل غیر همسطح موجود برای شهر چناران میقات الرضا(ع) ، بر ساماندهی و بهبود وضعیت آن ضمن رعایت اصول و مقررات تاکید کرد. در این راستا فرماندار محترم و تمامی اعضاء شورای هماهنگی ترافیک شهرستان ضمن ابراز موافقت با اجرای طرح ساماندهی بولوار امام رضا(ع) ، شروع هرگونه عملیات مرمت،بازسازی و بهسازی را منوط به کسب نظر کمیته فنی نمودند.

حمید انصاری در ادامه با توجه دادن اعضاء به این موضوع که مسیر اصلی تردد محور شمال به جنوب شهر و قسمتی از عبور و مرور جاده آسیایی از محل پل غیر همسطح فعلی می باشد، خواستار اعمال نهایت دقت و توجه در جلوگیری از ایجاد گره‌های ترافیکی و مسائل امنیتی شد و عنوان داشت برنامه ریزی عملیاتی شهرداری محترم باید به گونه ای باشد که کمترین محدودیت و مزاحمت برای شهروندان و مسافرین در طول عملیات بهسازی به وجود آید.
نماینده عالی دولت در زمینه انتخاب پیمانکار مجری عملیات بهسازی بولوار امام رضا(ع) نیز تصریح کرد می بایست دقت کافی در بررسی توانمندی،تخصص،توان مالی و آشنایی با امورات ترافیکی صورت گرفته تا مشکلی از این بابت گریبانگیر پروژه و به تبع آن شهروندان و عبور و مرور شهر نگردد.
مهندس انصاریفرماندارچناران در انتها با توجه به در پیش بودن فصول سرد سال بر تسریع در اتمام پروژه را خواستار شد و بر لزوم همکاری و هم افزائی تمامی دستگاه‌های خدمات رسان،پلیس راه و راهور در جابجایی خطوط،حفظ نظم و امنیت جانی و مالی شهروندان و مسافران تاکید کرد.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند