۲۸ / ۰۲ / ۱۴۰۰
بازدید شهردار گلبهار از سطح شهر

رفع مشکلات شهروندان گلبهار از اولویت‌های شهرداری است

کلام تازه | شهردار گلبهار در حاشیه بازدید از سطح شهر گلبهار گفت: رفع مشکلات شهروندان گلبهار از اولویت‌های شهرداری است و در این راستا بازدیدهای مدون و دوره‌ای از تمام سطح شهر انجام می‌شود.

به گزارش کلام تازه و به نقل از روابط عمومی شهرداری گلبهار، سید ابوالفضل فاضلی حق پناه شهردار گلبهار به همراه مهدی فردوسی رئیس کمیسیون فنی و عمران شورای اسلامی شهر، مدیران و کارشناسان شهرداری در حوزه فنی وعمران و خدمات شهر، به جهت بررسی و رفع مشکلات و در راستای مصوبات قبلی کمیسیون فنی و عمران ، از سطح شهر و محلات مختلف گلبهار، بازدید کردند و نواقص موجود بررسی گردید.

شهردار گلبهارگفت: این بازدیدها در راستای شناسایی نقاط ضعف و رسیدگی به درخواست‌های مردمی و نیز رفع معضلات و مشکلات سطح شهر بوده و بازدیدها به صورت مدون و دوره ای و در تمام سطح شهر، انجام می شود.

فاضلی حق پناه افزود: توجه به مطالبات شهروندان از ضروریات بوده و کلیه همکاران شهرداری می‌بایست هر آنچه در توان دارند برای رفع مشکلات انجام دهند تا نیازهای محلات مختلف، با اولویت بندی و بر اساس مقدورات و نیز بودجه های مصوب، مرتفع گردد.

شایان ذکر است در این بازدید، ترمیم و احداث کانال‌های دفع آبهای سطحی (نقاط بازدید شده)، اصلاح و تکمیل فضای سبز حاشیه ای و آیلندها، دو شیفته شدن پیمانکار جمع آوری سگهای ولگرد، افزایش نیرو جهت تنظیف معابر و نیز ساماندهی فضای سبز میادین داخل محلات، تاکید و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

منبع
روابط عمومی شهرداری گلبهار

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند