دستگيری شكارچی غيرمجاز در چناران

دستگیری شکارچی غیرمجاز در چناران

کلام تازه | فرمانده انتظامی شهرستان چناران از شناسایی و دستگیری شکارچی غیرمجاز حیوانات و پرندگان و کشف گوشت شکار در این شهرستان خبر داد.

به گزارش کلام تازه به نقل از خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ” قربانعلی حیدرپور” گفت: در پی اطلاع از شکار غیرمجاز حیوانات و پرندگان حفاظت شده توسط فردی سودجو و به نمایش گذاشتن اقدامات خود در شبکه‌های اجتماعی و اظهار خودنمایی،‌ پی‌گیری موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان چناران افزود: ماموران انتظامی با اشراف اطلاعاتی و با همکاری کارکنان اداره محیط زیست شهرستان و اطمینان از فعالیت مجرمانه و غیرمجاز متهم، مخفیگاه وی را شناسای و با هماهنگی مقام قضایی این فرد را دستگیر کردند.

این مقام انتظامی گفت: ماموران انتظامی در بازرسی از مخفیگاه متهم ضمن کشف بقایای شکار و گوشت حیوانات و پرندگان شکارشده، دو قبضه اسلحه شکاری نیز از وی کشف کردند.

وی تصریح کرد: متهم در مواجعه با مدارک و شواهد پلیس چاره‌ای بجز بیان حقیقت نداشت و به ۷ مورد شکار غیرمجاز حیوانات و پرندگان حفاظت شده اعتراف و با تشکیل پرونده مقدماتی به مراجع قضائی معرفی شد.


کلام تازه را در اینستاگرام دنبال کنید


منبع
پایگاه خبری پلیس

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند