۰۶ / ۰۵ / ۱۴۰۰
دستگيري سارقان اماكن خصوصي با 16 فقره سرقت

دستگیری سارقان اماکن خصوصی با ۱۶ فقره سرقت در گلمکان

کلام تازه | فرمانده انتظامی شهرستان چناران از شناسایی و دستگیری سارقان اماکن خصوصی و کشف ۱۶ فقره سرقت اماکن خصوصی و‌ منزل خبر داد.

سرهنگ “قربانعلی حیدرپور” در تشریح این خبر، گفت: در پی و وقوع چندین فقره سرقت از اماکن خصوصی در حوزه گلمکان، تیم تجس کلانتری ۱۲ گلمکان از فعالیت مشکوک دو متهم اختفای آنان در یکی از روستاهای سطح حوزه مطلع و وی را تحت نظر گرفتند.

فرمانده انتظامی شهرستان چناران افزود: تحقیقات در خصوص اقدامات متهمین ادامه پیدا کرد تا این‌که مأموران خودروی متهمان را نیمه شب گذشته در یکی از جاده‌های فرعی سطح حوزه مشاهده و آن را متوقف می‌کنند.


کلام تازه را درتلگرام دنبال کنید


“سرهنگ حیدرپور” بیان داشت: بمحض توقف خودرو، راننده و سرنشین با رها کردن آن اقدام فرار می‌کنند که با سرعت عمل پلیس هردوی آنان دستگیر و در بازرسی از خودروی پیکان وانت، مقداری وسایل سرقتی از جمله،‌ یک‌دستگاه شیردوش گاو، چند دستگاه پمپ آب، کفکش، موتور برق، ‌تلویزیون، وسایل صوتی و تصویری، چند تخته پتو و … کشف شد.

وی ادامه داد: متهمان در کلانتری تحت بازجویی قرار گرفتند و در برابر مدارک و مستندات، به ۱۶ فقره سرقت از باغ ویلاها، منزل، و سایر اماکن خصوصی اعتراف کردند.

این مقام انتظامی در پایان گفت: تحقیقات در خصوص دیگر جرایم احتمالی و کشف سایر اموال مسروقه ادامه دارد.

منبع
پایگاه خبری پلیس

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند