حضرت فاطمه”س” الگوی انسان برای رسیدن به سعادت است

02:00۰

کلام تازه | مسئول نمایندگی ولی فقیه مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان چناران گفت: حیا، عفت، فعالیت اجتماعی، سیاسی و سایر موارد حضرت فاطمه”س” می‌تواند برای ما الگو باشد به سبب همین ویژگی می‌تواند سرمشق مردم شود و انسان‌ها برای رسیدن به سعادت دنیوی و اخروی از ایشان بیاموزند.

به گزارش کلام تازه، مراسم روز زن با حضور مسئول نمایندگی ولی فقیه ،مدیر جهاد کشاورزی ،کلیه پرسنل جهاد کشاورزی و ادارات وابسته به مناسبت بزرگداشت ولادت خجسته حضرت فاطمه (س) و روز زن همزمان با روز چهارم دهه فجر در نمازخانه این مدیریت برگزار شد.

نقش زنان روستایی و عشایری در چرخه تولید

مسئول نمایندگی ولی فقیه مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان چناران با اشاره به نامگذاری این روز به عنوان کشاورزی، افتخار آفرینی ،نقش عشایر وزنان روستایی درتولید افزود: با توجه به بزرگداشت روز زن و توجه ویژه به نقش زنان روستایی و عشایری و اهمیت تاثیر آنان در چرخه تولید محصولات کشاورزی قابل تقدیر است. در این مسیر می‌توان از سیره حضرت فاطمه زهرا(س) به عنوان الگوی برتر استفاده کرد.


کلام تازه را در اینستاگرام دنبال کنید


صابر در این مراسم ضمن تبریک این روز فرخنده ، فعالیت بانوان در اداره امورمدیریت را با اهمیت بر شمرد و افزود: حضرت فاطمه زهرا (س) الگویی برای زنان و مردان جامعه است. حیا، عفت، فعالیت اجتماعی، سیاسی و سایر موارد حضرت می‌تواند برای ما الگو باشد به سبب همین ویژگی می‌تواند سرمشق مردم شود و انسان‌ها برای رسیدن به سعادت دنیوی و اخروی از ایشان بیاموزند.

منبع
روابط عمومی جهاد کشاورزی چناران

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند