۰۵ / ۰۵ / ۱۴۰۰

حسین عباس زاده امامی طی پیامی از مشارکت خالصانه مردم در انتخابات تشکر نمود

پایگاه خبری تحلیلی کلام تازه |
سر ارادت ما و آستان حضرت دوست
که هر چه بر سر ما می‌رود ارادت اوست

باسلام و عرض ادب و احترام به پیشگاه یکایک مردم نجیب، شریف و سرافراز خطه چناران، گلبهار، گلمکان، طرقبه-شاندیز و روستاهای این منطقه.

سرِ تعظیم و شکر می‌ساییم بر آستان کبریائی حق تعالی، که دیگر بار شکوه و عظمت اراده جمعی ملتی آگاه، رشید و آرمان‌خواه را بر تاریخ پرافتخار این بوم‌ و بَر مسجل ساخت.

بی‌شک به یُمن انقلاب اسلامی و استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی در این کشور، انتخابات، تجلی‌گاه اراده و خواست مردم و تقویت پیوندهای ناگسستنی دوسویه بین مردم و حاکمیت و نیز اتحاد و همبستگی آحاد مردم با هم شده است.

و به مصداق آیه شریفه «إِنَّ اللّهَ لاَ یُغَیِّرُ مَا بِقَوْمٍ حَتَّى یُغَیِّرُواْمَا بِأَنْفُسِهِمْ»،این مردم هستند که با حضور گسترده در انتخابات و انتخاب تفکر و اندیشه‌های مورد پسند خود، مسیر اداره کشور و سرنوشت خود را تعیین می‌کنند.

علاوه بر این، حضور تاریخی شما مردم عزیز در انتخابات، که به فرموده مقام معظم رهبری، «متضمن امنیت ملی کشور است»، سبب شده است، تا بیگانگان دندان طمع خود را از دست‌یازی به این سرزمین بکشند. بدون تردید شور و شعور مردم بصیر و شهیدپرور ایران حاکی از پشتیبانی از نظام و آرمان‌های والای آن و نیز ادای احترام به خون پاک شهدایی است که هم‌چون سیدالشهدای عرصه امنیت و جبهه مقاومت، حاج قاسم سلیمانی، با نثار جانشان از این خاک پر گهر پاسداری و صیانت نموده‌اند.

اینجانب به عنوان نماینده منتخب شما عزیزان در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی بر خود فرض می‌دانم از مشارکت فرد فردتان، در این همایش اقتدار ملی، خالصانه و خاضعانه سپاس‌گزاری و تشکر نموده، هم‌چنین نکاتی را به اختصار در این باب به محضرتان بیان می‌کنم:

۱- ابتدا از تمامی کسانی که اینجانب را به عنوان منتخب خود برگزیدند و نیز تمامی کسانی که با شور و احساساتی پاک و وصف ناشدنی، بزرگوارانه اینجانب را یاری نمودند، بویژه خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران، خانواده بزرگ و جریان‌ساز فرهنگیان، اصناف و بازاریان، نخبگان، روحانیون و هیئات مذهبی، بسیجیان، کشاورزان، ورزشکاران، کارگران، هنرمندان، بانوان،جوانان، دانشجویان و نیز آحاد مردم فهیم و انقلابی، صمیمانه قدردانی می‌نمایم.

۲- هم‌چنین از تمامی نامزدهای محترم و طرفداران آن‌ها که موجبات مشارکت و حضور حداکثری را فراهم آورند تقدیر و تشکر کرده و اعلام آمادگی می‌کنم تا در صورت تمایل آن‌ها، از ظرفیت فکری همه این عزیزان استفاده نمائیم.

۳- از تمامی دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات در هیات‌های اجرائی و نظارت و اعضای شعب اخذ رأی که مجاهدانه زحمت کشیدند، تشکر می‌کنم که سلامت انتخابات مدیون تلاش های عاری از جانب داری آنان است.

۴- پر واضح است که منتخب مردم، نماینده همه آحاد مردم بوده، حتی کسانی که به او رأی نداده‌اند و نیز افرادی که در انتخابات شرکت نداشته‌اند و حتماً دفتر اینجانب به سوی تمامی مردم شریف منطقه و کشور باز خواهد بود و دست آنان را به گرمی خواهیم فشرد.
در همین راستا یکی از مهم‌ترین برنامه‌های اینجانب، ایجاد دفتری به وسعت کل حوزه انتخابیه و با مشارکت تمامی مردم این منطقه در اداره آن خواهد بود.

۵- از جامعه نخبگان، فرهیختگان و فعالین حوزه‌های مختلف فرهنگی، اقتصادی، سیاسی، ورزشی، علمی و نیز همه کسانی که دل در گروی آرمان‌های امام راحل و انقلاب اسلامی و توسعه کشور دارند، دعوت می‌کنم تا اینجانب را از کمک‌های فکری و مشاوره‌ای خود بی‌نصیب نگذارند و در مسیر اعتلای میهن و منطقه یاری‌ام نمایند.

۶- رأی اعتماد قاطع مردم شریف و عزیز حوزه انتخابیه بار مسئولیت اینجانب را سنگین‌تر نمود، و اینجانب با اتکاء به این پشتوانه مردمی، مطالبات قانونی و به حق شما مردم را در سطح ملی و استانی پیگیری خواهم نمود و در این راستا تمام توان خویش را برای احقاق حقوق مردم وفادار و نجیب منطقه به کار خواهم بست و در این راه، ذره ای کوتاه نخواهم آمد.

۷- از آنجاکه خود فرزند شهید هستم، از همه مردم عزیز و بویژه خانواده محترم شهدا، می‌خواهم دیده‌بان عملکرد ما باشند و اینجانب و سایر مسئولین را از نصیحت و موعظه خود محروم ننمایند که حضرت علی (ع) فرمودند: «لا تَکُفُّوا عن مقالهٍ بحقٍّ أوْ مَشُورَهٍ بعدلٍ؛ فإنّی لستُ فی نفسی بفوقِ أنْ أُخْطیءَ و لا آمَنُ ذلک من فعلی إلاّ أنْ یکفی الله من نفسی» پس، از گفتن سخن حق یا ارائه مشورتی بر پایه عدل، خودداری نکنید. من، در خودم، این گونه نیستم که خطا نکنم و کار خود را از آن ایمن نمی‌دانم، مگر خداوند، مرا کفایت کند».

۸- در پایان همچنانکه با شما مردم انقلابی و عدالت‌خواه عهد کرده‌ام، تا آخرین نفس در کنار شما خواهم بود و البته رو در رو با فساد؛ با این امید که بتوانیم روز به روز بر سلامت نظام اداری کشور بیفزائیم و فساد را ریشه‌کن نمائیم. ان شاءالله.

همواره پیروز و سربلند باشید.

و السلام علی من التبع الهدی
حسین عباس‌زاده امامی
نماینده منتخب یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه چناران و طرقبه‌ شاندیز
۱۳۹۸/۱۲/۰۵


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند