جیب ۲ زن مشهدی پر از پول بود / دسیسه کثیف شان فاش شد

02:00۰

کلام تازه | دسیسه زنانه برای خریدهای کلاهبردارانه راز چک پول‌های تقلبی را برملا کرد.

 خرید زیادی انجام داده بودند، تقریبا از هر کالایی که در فروشگاه وجود داشت خریده بودند و برخی اقلام را هم کلی خریداری کرده بودند.

آن‌ها هنگام تسویه خریدهای میلیونی‌شان، دسته‌ای چک پول تا نخورده از کیف بیرون کشیدند و تمام وجه را نقدی پرداخت کردند. اندکی پس از رفتن مشتری‌ها، فروشنده به موضوع مشکوک شد و از یکی از همکارانش خواست تا چک پول‌ها را چک کند. اما وقتی از همکارش شنید که احتمالا چک پول‌ها تقلبی هستند، انگار دنیا روی سرش خراب شده.

بازداشت ۲ زن پلید در مشهد

البته این فرد به جای اینکه خودش را ببازد، بلافاصله موضوع را به پلیس اطلاع داد. پلیس شهرستان نیشابور با دریافت گزارشی مبنی بر استفاده از چک پول‌های جعلی در یک فروشگاه، بلافاصله گروهی از مأموران کلانتری طالقانی این شهرستان را راهی محل کرد.با حضور مأموران در محل و تأیید تقلبی بودن چک پول‌ها، بلافاصله اقدامات لازم انجام شد و مشخصات خودرو متهمان که ۲زن جوان بودند به تمام گشتی های پلیس در سطح شهرستان اعلام شد.

مأموران کلانتری یازدهم این شهرستان با گشت زنی هدفمند توانستند خودرو متهمان را در یکی از خیابان های مرکزی این شهرستان شناسایی و متوقف کنند .

هم زمان با دستگیری ۲زن جوان، خودرو آن‌ها بازرسی شد و مأموران موفق به کشف ۱۱۰قطعه چک پول ۵۰هزار تومانی، ۲قطعه چک پول ۱۰۰هزار تومانی، ۱۰۰قطعه اسکناس ۱۰هزار تومانی و ۲۰۰اسکناس ۵هزار تومانی شدند که همه آن ها جعلی بود.به گفته سرهنگ علیرضا حسینعلی، فرمانده انتظامی نیشابور، بررسی سوابق متهمان نشان داد که آن ها از متهمان سابقه داری هستند که با سابقه کلاهبرداری تحت تعقیب پلیس آگاهی استان نیز می‌باشند.


کلام تازه را در تلگرام دنبال کنید


منبع
رکنا

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند