جلوگیری از قاچاق مقطوعات غیرمجاز و انطباق گونه و حجم محموله‌های دپو شده با مجوزات قطع در چناران

02:00۰

کلام تازه | مسئول روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان چناران به نقل از رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری چناران گفت: جلوگیری از قاچاق مقطوعات غیرمجاز و انطباق گونه و حجم محموله‌های دپو شده با مجوزات قطع صادره از جهادکشاورزی از اهم موضوعات مورد بررسی است.

به گزارش کلام تازه، روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان چناران از بازرسی و سرکشی پرسنل یگان حفاظت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان چناران از مراکز دپو چوب آلات و مقطوعات چوبی این شهرستان خبر داد.


با کانال خبری کلام تازه در تلگرام به روز باشید


مسئول روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان چناران به نقل از رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری چناران بیان کرد: با توجه به اینکه درختان یک منبع پایداربرای تولید اکسیژن و اکوسیستم محیط زیستی کشور است قطع آنها یک امر ناپسند است.

بازرسی از مراکز خرید و دپو مقطوعات چوبی

در همین راستا بازرسی های دوره ای از مراکز خرید و دپو مقطوعات چوبی در سطح حوزه استحفاظی شهرستان چناران، پرسنل حفاظتی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مبادرت به بازرسی و سرکشی از چهار مرکز جمع آوری و دپو نمودند.

شرف خانی افزود: جلوگیری از قاچاق مقطوعات غیرمجاز و انطباق گونه و حجم محموله‌های دپو شده با مجوزات قطع صادره از جهادکشاورزی از اهم موضوعات مورد بررسی است.

منبع
کلام تازه

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند