به مناسبت هفته گردشگری سومین اقامتگاه بوم گردی در شهرستان گلبهار افتتاح گردید

02:00۰

کلام تازه | مدیر میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی چناران با اعلام این خبر افزود: تا کنون در شهرستان گلبهار ۱۸ موافقت‌نامه اولیه تاسیسات گردشگری صادر شده است که دو مرکز اقامتی در بخش گلمکان پروانه بهره‌برداری دریافت کردند و سومین اقامتگاه بوم گردی در روستای حاجی آباد شهرستان گلبهار می‌باشد .

محمد طاهریان مقدم گفت: در  گلبهار ۱۸ موافقت نامه اولیه تأسیسات گردشگری صادر شده است که از این تعداد دو مرکز اقامتی بوم گردی در بخش گلمکان پروانه بهره برداری دریافت کردند .

او افزود: همزمان باهفته گردشگری سومین اقامتگاه بوم گردی در روستای حاجی آباد در۳۰کیلومتری شمال گلبهار با اعتباری بیش از ۱۵میلیاردریال افتتاح  می شود و مجوزبهره برداری دریافت کرد .

مدیر میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی چناران ادامه داد :  اقامتگاه بومگردی گلبهار به همت  خانم مبارکه احمدی تأسیس شد وبرای ۴ نفر به‌صورت مستقیم و ۸نفر به صورت غیر مستقیم اشتغال زایی کرده است.

طاهریان مقدم بیان کرد: « اقامتگاه بوم‌گردی ایرانا دارای ۵ اتاق و ۱۰۰۰مترمربع زیربنا و با سرمایه‌گذاری بیش از ۱۵میلیارد ریال و ظرفیت ۳۰ نفر آماده خدمات رسانی به گردشگران و مسافران است .

او تصریح کرد: تا پایان سال جاری ۴ اقامتگاه بوم گردی جدید دیگر در شهرستان گلبهار به بهره برداری خواهدرسید .


کلام تازه را در تلگرام دنبال کنید


طاهریان مقدم ادامه داد: «با راه‌اندازی اقامتگاه بوم‌گردی در شهرستان گلبهار برخی از مشکلات جهت اسکان گردشگران حل خواهد شد./کلام تازه

منبع
کلام تازه

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند