امامی راد

به خاک مذلّت نشستن ابرقدرت‌ها و شکسته شدن ابهت شرق و غرب

02:005۰

کلام تازه | نماینده مردم چناران، گلبهار و بینالود در پیامی ضمن تبریک فرا رسیدن دهه فجر اشاره کرد: معمار کبیر انقلاب، با آینده‌نگری حکیمانه‌اش، در همان ابتدای پیروزی انقلاب، سخن از ” به خاک مذلّت نشستن ابرقدرت‌ها و شکسته شدن ابهت شرق و غرب داشتند. سخنی که باورش برای خیلی‌ها، سخت بود.در متن پیام حسین امامی چنین آمده است:

چهل و دو سال پیش، مردی با اراده ای پولادین، ایمانی وصف ناشدنی و اعتقادی راسخ، در کشور عزیزمان ایران، پرچمی را برافراشت که با اتکاء به ذات الهی و به پشتوانه ملّت، بزرگ‌ترین حادثه قرن و مردمی‌ترین انقلاب عصر جدید را، رقم زد.

معمار کبیر انقلاب، با آینده‌نگری حکیمانه‌اش، در همان ابتدای پیروزی انقلاب، سخن از ” به خاک مذلّت نشستن ابرقدرت‌ها و شکسته شدن ابهت شرق و غرب داشتند. سخنی که باورش برای خیلی‌ها، سخت بود.

اینک، با تمام شیطنت‌ها و دشمنایگی‌های مخالفین، پس از سپری شدن یک چلّه پُرافتخار، با پرچم‌داری خمینی دیگری، گام در دهه پنجم انقلاب گذارده‌ایم و به فضل خدا، به سمت و سوی تشکیل تمدّن بزرگ اسلامی، پیش می‌رویم و در هرگام از گام دوم انقلاب، پیش‌گویی‌های آن مرد الهی و مُشت دُرُشت روزگار، برایمان ملموس و محسوس می‌گردد.


دنبال کننده کلام تازه در تلگرام باشید


هرچند جای خالی شهدا، عجیب، حس می‌شود، لکن، تاثیر خون پاک سلیمانی‌ها، حججی‌ها، فخری زاده‌ها و…آن قدرت‌ها و ابهت‌های پوشالی را در هم شکست و ان شاءالله، شاهد فرسایش و افول آمریکا و امپراطوری در حال سقوط آن خواهیم بود.

منبع
کلام تازه

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند