۰۵ / ۰۵ / ۱۴۰۰
برگزاری مسابقه کتابخوانی با محوریت تبیین مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی

برگزاری مسابقه کتابخوانی با محوریت تبیین مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی

02:23۰

کلام تازه | حسن‌نژاد به مناسبت هفته بسیج گفت: حدود ۷۰درصد دانش‌آموزان این شهرستان عضو بسیج هستند.

وی در خصوص اقدامات این حوزه بسیج در مبارزه با بیماری کرونا افزود: طرح رابطین سلامت توسط سرگروه‌های طرح شهید بهنام محمدی انجام شده و هم اکنون نیز در حال انجام است و همچنین امر به معروف در حوزه سلامت نیز توسط دانش آموزان متوسطه اول طرح شهید بهنام محمدی انجام می‌شود.

راه‌اندازی گروه تولید ماسک

حسن نژاد ادامه داد: کارگاه تولید ماسک نیز به همت دانش‌آموزان پایه دهم و یازدهم و دوازدهم رشته خیاطی در ایام کرونا و همکاری مدرسه با در اختیار گذاشتن محلی برای ایجاد کارگاه راه اندازی شد.

وی ادامه داد: همچنین توزیع ماسک، تهیه کارت‌های هدیه برای دانش‌آموزان مستضعف و آسیب دیده نیز انجام شد.

مسئول بسیج دانش آموزی خواهران چناران و گلبهار افزود:همچنین از ابتدای سال تهیه بسته های معیشتی به صورت خودجوش توسط واحدهای بسیج شهرستان در ایام ماه مبارک رمضان و دهه کرامت و ایام محرم انجام شد و همزمان با بازگشایی مدارس نیز ۵۳بسته لوازم تحریر تهیه و توزیع شد.

توزیع بسته‌های معیشتی

وی در خصوص اقدامات و طرح‌هایی که هم اکنون در حال انجام است اظهار کرد: توزیع غذا برای خانواده‌های درگیر به این بیماری و رابطین سلامت و همچنین امر به معروف در حوزه سلامت در حال انجام است و تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی توسط دخترانی که فرمانده واحد مدرسه هستند نیز در حال انجام است. 

اقدامات حوزه بسیج

حسن‌نژاد اظهار کرد: برگزاری مسابقه کتابخوانی با محوریت تبیین مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی، توضیح مختصری از زندگینامه بابا رجب و زندگی نامه پهلوان بی‌مزار معلم شهید ابراهیم هادی و تشویق نوجوانان به خواندن این کتاب‌های جذاب و زیبا و شهید شناسی، تهیه کلیپ به مناسبت هفته بسیج، طرح شهید بهنام محمدی، طرح پاسدارمعلم (ارتباط بین پاسدار ودانش‌آموزان در مدارس)، طرح شهید بهنام محمدی (ارتباط بین سرگروه‌های بسیجی با دانش‌آموزان درمدارس) از دیگر اقدامات این حوزه بسیج است.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند