۲۷ / ۰۲ / ۱۴۰۰
برگزاری جلسه بررسی وضعیت پروژه‌های باقی‌مانده مسکن مهر بخش تعاون در گلبهار

برگزاری جلسه بررسی وضعیت پروژه‌های باقی‌مانده مسکن مهر بخش تعاون در گلبهار

کلام تازه | جلسه بررسی وضعیت، برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری اتمام پروژه‌های باقی‌مانده مسکن مهر بخش تعاون با حضور نائب رئیس هیات مدیره شرکت عمران گلبهار، معاون تعاون اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان و هم‌چنین متولیان امر ساخت و ساز پروژه‌های بخش تعاون (اتحادیه تعاونی‌های پنج گانه مسکن مهر) برگزار شد.

به گزارش کلام تازه به نقل از روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار؛ در این جلسه که به درخواست معاونت تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان‌رضوی برگزار شد، آخرین وضعیت برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری اتمام پروژه‌های باقی‌مانده مسکن مهر بخش تعاون مورد بررسی قرار گرفت.

سعید حاجی محمدی نائب رئیس هیات مدیره شرکت عمران گلبهار به بیان آخرین وضعیت افتتاحی، باقی‌مانده و پیشرفت فیزیکی پروژه‌های بخش تعاون پرداخت و به مشکلات حال حاضر اعم از پایانکارهای باقی‌مانده، عدم اختصاص واحد حدود ۱۰۰۰ واحد، روند کند عملیات ساخت و ساز و اقاله‌های انجام شده پروژه‌های با پیشرفت زیر ۳۰ درصد اشاره نمود و در ادامه، روسای اتحادیه تعاونی‌های مسکن مهر نیز به بیان موضوعات و مشکلات موجود در حوزه خود پرداختند.

در پایان این جلسه مقرر گردید تا آن دسته از پروژه‌هایی با پیشرفت زیر ۳۰ درصد که به تعهدات خود عمل نکرده و اقاله قرارداد ننموده‌اند توسط اداره کل تعاون پیگیری تا هر چه سریع‌تر اقاله قرارداد آن‌ها صورت پذیرد و بازدیدهای مشترکی با حضور اتحادیه‌ها بصورت هفتگی از ۳ تا ۴ پروژه انجام گیرد.


کلام تازه را در اینستاگرام دنبال کنید


هم‌چنین مقرر شد تا اداره کل تعاون استان از دستگاه‌های خدمات رسان دعوت بعمل آورده تا با توجه به مساعدت‌های بعمل آمده توسط دولت، تعهدات باقی مانده یادآوری و جهت اجراء، برنامه زمانی تنظیم گردد و در خصوص مشکلات نظام مهندسی و اخذ پایانکار، موضوعات به شورای مسکن استان توسط کمیته مرتبط ارجاع تا پیگیری‌های لازم توسط شرکت عمران گلبهار صورت پذیرد.

در پایان این جلسه نیز مقرر گردید تا اداره کل تعاون نیز به جهت برگزاری جلسه مشترک هماهنگی‌های لازم را با مدیریت بانک مسکن استان انجام دهد و هر چه سریع‌تر ساماندهی اعضای پروژه‌ها به جهت اختصاص واحد انجام و پیگیری‌های لازم جهت فروش اقساطی واحدهای باقی مانده توسط تعاونی و اتحادیه تعاونی‌های مسکن صورت پذیرد.

منبع
کلام تازه

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند