فرمانده سپاه شهرستان چناران

برگزاری بیش از ٢۰۰ برنامه در چناران به مناسبت هفته دفاع مقدس

پایگاه خبری تحلیلی کلام تازه | صبح امروز، فرمانده سپاه چناران «سرهنگ پاسدار جواد رجبی» ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدای والا مقام اظهار داشت: همزمان با هفته دفاع مقدس بیش از ٢۰۰ برنامه باهمکاری سایر دستگاه های مربوطه در شهرستان چناران برگزار می‌شود.

فرمانده سپاه چناران افزود: هفته دفاع مقدس برای همگان بسیار حائز اهمیت است و نگاه‌ها و رویکردها به برنامه‌های هفته دفاع مقدس باید همگانی باشد و ازتمام ظرفیت برای گرامیداشت هفته دفاع مقدس در چناران استفاده شود.

سرهنگ رجبی عزت و اقتدار و امنیت کنونی کشورمان را مدیون خون شهدای والام مقام و رشادت‌های ایثارگران عنوان کرد و افزود: باید فرهنگ دفاع مقدس و رشادت‌های شهدای والامقام و ایثارگران به نسل امروزی به ویژه نوجوانان و جوانان انتقال یابد.

وی خاطرنشان کرد: دشمنان و استکبار جهانی باترفندهای مختلف در صدد تضعیف فرهنگ ایثار و فرهنگ‌دفاع مقدس در بین اقشار مختلف مردم به ویژه جوانان ونوجوان هستند که باید همگان هوشیاری لازم را داشته باشند تانقشه های وتوطئه های دشمنان مثل همیشه به یاس و ناامیدی تبدیل شود.

فرمانده سپاه چناران گفت: خانواده معظم شهدا بزرگترین افتخار و سرمایه و الگو هستند چرا که باگذشت جان و فرزندانشان درس بزرگ شجاعت و ایثار را به ما یاد دادند و ماقدردان این خانواده‌های بزرگ هستیم.

سرهنگ رجبی اذعان داشت: مردم عنصر مقاومت هستند و علیرغم تمام فشارهای اقتصادی و تحریم‌ها همیشه پای ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی هستند و رسالت مسئولان در قبال مردم و حل مشکلات اقتصادی و تحقق مطالباتشان بسیار خطیر است.

وی دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و تجلیل از خانواده‌های معظم شهدا و غبار روبی مزار شهدا و برگزاری نمایشگاه دفاع مقدس، اجرای طرح کمک مومنانه و اهدای جهیزیه به زوج های جوان، رااز مهمترین برنامه‌های هفته دفاع مقدس سپاه ناحیه چناران عنوان کرد.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند