بدهی بیست و پنج میلیارد تومانی شهرداری چناران در چهار سال گذشته

کلام تازه | سرپرست شهرداری چناران از بدهی بیست و پنج میلیارد تومانی شهرداری چناران در چهار سال گذشته خبر داد.

محمود قهروی، که از سال ۹۲ تا ۹۶ شهردار چناران بوده و اکنون در سال ۱۴۰۰ سرپرستی شهرداری چناران را بر عهده گرفته در پاسخ به سوال سردبیر نشریه کلام تازه مبنی بر اینکه «چهار سال پیش هنگام رفتن از شهرداری، شهر را چگونه تحویل دادید و امسال به چه شکل تحویل گرفتید» چنین گفت: بابت از بین رفتن بعضی چیزها در شهر چناران افسوس می‌خورم. وقتی رفتم ۱۷ آبنمای درحال کار تحویل دادم اما اکنون حتی یکی از آن‌ها هم کار نمی‌کند!
وی ادامه داد: در آن زمان ۸۰۰ میلیون تومان هزینه جهت نورپردازی بلوارهای خوشرو و حسن زاده پرداخت شد، ولی الان حتی یک ستون پیدا نمی‌کنید که آسیب دیده نباشد.
◽️سرپرست شهرداری چناران در رابطه با وضعیت مبلمان شهری چناران اظهار تاسف کرد و گفت: مبلمان شهری چناران واقعا خسارت دیده است؛ خسارتی که بحث یک قران و دوزار نیست. در چهارسال گذشته حتی یک بار لکه‌گیری آسفالت معابر به صورت کامل انجام نشده است. حتی در خیلی از موارد بابت آسفالت معابر فرعی از ساکنین محلات، هزینه همیاری دریافت شده اما کار را رها کرده اند و اقدامی در این زمینه صورت نگرفته است.

قهروی به ناتمام ماندن طرح تفصیلی شهر اشاره کرد و گفت: طرح تفصیلی چناران را به آخرین مراحل رسانده بودیم ولی بعد از حضور بنده، طرح رها شده است. خیلی از سردرگمی‌های این روزهای شهروندان بعلت نبود طرح تفصیلی است و اکنون ما باید با هزینه‌ای بیشتر، کار را دوباره آغاز کنیم.

او در پاسخ به سوال دیگری در خصوص نواقص میدان‌های شهر چناران گفت: احداث میدان شهید فخرایی با نقشه مطابقت ندارد و کوچکتر از نقشه ساخته شده است. میدان شهید سلیمانی نیز دارای ایرادهای متعدد است و مهم‌ترین آن‌ها این است که برای عبور عابرین پیاده زیرگذر تعبیه نشده است. اکنون باید چند برابر هزینه کنیم تا زیرگذر عابر پیاده احداث شود.

سرپرست شهرداری چناران به وضعیت بهشت زینب چناران اشاره کرد و گفت: بوی نامطبوع در بهشت زینب به علت بازماندن برخی منافذ و ساخت و ساز غیراصولی است.


کلام تازه را در ایسنتاگرام دنبال کنید


او در پایان میزان بدهی‌های شهرداری چناران در چهار سال گذشته را چنین اعلام کرد: بالغ بر بیست و پنج میلیارد تومان مجموع بدهی شهرداری چناران به پیمانکاران در چهار سال گذشته است. در تعجب هستم که چگونه توانسته‌اند چنین بدهی هنگفتی را برای شهرداری ایجاد کنند. حتی ماشین اختصاصی شهردار وقت به علت بدهی، توسط طلبکاران توقیف شده است!

منبع
کلام تازه

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند