با اصناف گران‌فروش و محتکر، برخورد جدی می‌شود

با اصناف گران‌فروش و محتکر، برخورد جدی می‌شود / کالاها با قیمت مصوب در اختیار مردم قرار گیرد

کلام تازه | فرماندار شهرستان چناران در جلسه کارگروه تنظیم بازار این شهرستان بر برخورد جدی با متخلفین و محتکرین تاکید کرد و از دستگاه‌های ذی‌ربط خواست ضمن نظارت مستمر بر بازار، متخلفین را به اداره تعزیرات حکومتی معرفی کنند.

در جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان چناران مسائل مختلفی اعم از خدمات‌رسانی در حوزه‌های نانوایی‌ها، آرد خانه‌پز روستایی، مرغ، تخم‌مرغ و میوه شب عید مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

در این جلسه فرماندار خطاب به مدیران ادارات جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد: با توجه به این‌که چناران قطب تولید می‌باشد، بایستی مرغ و تخم مرغ به قیمت مصوب در اختیار شهروندان و روستاوندان قرار گیرد.


کلام تازه را در تلگرام دنبال کنید


این مقام مسئول راجع فراهم نمودن میوه شب عید نیز به رییس صنعت، معدن و تجارت شهرستان ابلاغ نمود: ضروریست با تلاش مستمر کلیه دست‌اندرکاران مایحتاج مورد نیاز مردم، برای شب‌های عید نوروز تامین شود.

‌انصاری در ادامه در خصوص برخورد جدی با متخلفین و محتکرین به ارائه راهکار پرداخت و از دستگاه‌های ذی‌ربط (جهاد و صمت) خواست که ضمن نظارت مستمر بر بازار، نسبت به ارجاع پرونده های متشکله در این حوزه، به اداره تعزیرات حکومتی شهرستان، به منظور طی مراحل قانونی و برخورد لازم با متخلفین اقدام نمایند.منبع
کلام تازه

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند