۰۶ / ۰۵ / ۱۴۰۰

ایستگاه سوار مشهد گلبهار از شنبه به پایانه معراج مشهد منتقل می ‌شود

02:007۱

کلام تازه | معاون فرماندار گلبهار در گفتگو با کلام تازه با اشاره به عملیات عمرانی حدفاصل میدان استقلال تا تقاطع قائم مشهد گفت:محدودیت‌های ترافیکی ایجاد شده موجب شد تا از شنبه ایستگاه سوار اتوبوس‌های مشهد گلبهار به پایانه معراج مشهد منتقل شود.

وی ادامه داد: طبق هماهنگی‌های به عمل آمده، اتوبوس‌هایی که از گلبهار به مشهد می‌رسند، تا زمانی که محدودیت‌های ترافیکی حدفاصل استقلال تا قائم شدت بیشتری پیدا نکرده‌است، برای پیاده کردن مسافران در ایستگاه‌های «میدان استقلال» و «میدان آزادی» توقف خواهند داشت و سپس برای توقف و سوار کردن مسافرین گلبهار، وارد پایانه معراج می‌شوند.

سلطانی خاطرنشان کرد: اما در صورتی که محدودیت‌های ترافیکی مذکور شدت بیشتری پیدا کنند و امکان تردد اتوبوس‌ها از میدان قائم تا استقلال فراهم نباشد، اتوبوس‌های گلبهار هنگام ورود به مشهد، از میدان قائم مسستقیما به سمت پایانه معراج عزیمت خواهند کرد.


کلام تازه را در تلگرام دنبال کنید.


معاون فرماندار گلبهار ادامه داد: این جابجایی موقتی بوده و بعد از اتمام عملیات دوربرگردان غیرهمسطح میدان استقلال، مجددا در خصوص محل توقف اتوبوس‌های مشهد گلبهار تصمیم گیری خواهد شد.

امیر سلطانی با بیان اینکه پایانه معراج از شنبه ۱۲ تیرماه میزبان اتوبوس‌های مشهد گلبهار خواهد بود، افزود: در این پایانه، خطوط اتوبوسرانی ۲۱ ،۲۲ ، ۲۳ ، ۲۰۱ و ، (از پایانه شهدا)، ۲۶ (از پایانه جوان)، ۸۵ (پایانه امام رضا)، ۲۰۳ (پایانه آزادی) و ۱۰۶۶ (خین عرب) به سرویس دهی خواهند پرداخت.

لازم به ذکر است خطوط اتوبوسرانی مشهد که از محل میدان استقلال به پایانه معراج تردد خواهند داشت به شماره خطوط ۲۲، ۲۳، ۲۶، ۸۵، ۲۰۳، ۱۰۶۶ خواهند بود که شهروندان محترم که در ایستگاه استقلال حضور دارند از خطوط فوق به محل پایانه معراج عزیمت نمایند

پایانه معراج مشهد در بلوار توس، جنب میدان معراج قرار دارد.

بیشتربخوانید: جابجایی ایستگاه اتوبوس مشهد – گلبهار موقتی است

منبع
کلام تازه

1 دیدگاه

  1. سید

    همش دروغ، همش اذیت کردن مردم. بسه دیگه. اولش میگن موقته بعد دائم میشه.۹۰ درصد ساکنان گلبهار توی مشهد شاغلن، زمان واسشون مهمه اما با این طرح…

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند