۰۵ / ۰۵ / ۱۴۰۰

ایجاد اشتغال، لازمه رونق تولید و شکوفائی اقتصاد است

پایگاه خبری تحلیلی کلام تازه | مهندس حمید انصاری در جلسه کارگروه اشتغال با اشاره به اینکه بهترین راه مبارزه با امریکای جنایتکار، خدمت به مردم است؛ تأکید کرد: ایجاد اشتغال علاوه بر پویائی جامعه و شکوفائی اقتصاد، ارتقاء سطح درآمدی عمومی و حل مشکلات معیشتی مردم را به همراه دارد.

وی، دشت حاصلخیز و کسب رتبه‌های نخست تولید انواع محصولات زراعی و باغی و هم‌چنین بزرگترین شهرک صنعتی شمال شرق کشور و جاذبه‌های گردشگری فراوان را از ظرفیت‌های برجسته شهرستان چناران در حوزه اشتغال و تولید ثروت دانست و خاطر نشان کرد: همکاری دستگاه‌های اجرائی، مشارکت‌های مردمی با طرح‌های معین‌های اقتصادی می‌تواند زمینه شکوفائی استعدادهای فردی و منطقه‌ای را فراهم نماید.

فرماندار شهرستان چناران در ادامه تأکید کرد: دستگاه‌های متولی اشتغال با جدیت بیشتری در جهت تحقق تعهدات خود و ثبت در سامانه گام بردارند تا علاوه بر تحقق سهمیه اشتغال، بتوانیم با جذب منابع، مشکلات حوزه اشتغال را برطرف نمائیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان چناران به مزیت‌های ایجاد اشتغال بویژه برای جوانان اشاره کرد و افزود: بسیاری از مشکلات ناشی از بیکاری از جمله: آسیب‌های اجتماعی، اعتیاد، بزه کاری و سرقت با ایجاد اشتغال‌های سالم و پایدار برطرف می گردد.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند