۰۵ / ۰۵ / ۱۴۰۰
به عنوان اولین بخشدار این منطقه معرفی شد.

اولین بخشدار رادکان معرفی شد

04:00۰

کلام تازه | امروزطی حکمی از سوی محمدصادق معتمدیان استاندار خراسان رضوی مصادف با اولین روز از ماه رجب، علی فضایلی‌فر با حضور انصاری فرماندار، حسین امامی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام تاجی امام جمعه چناران، اعضای شورای تامین، معاونین فرماندار و بخشداران تابعه، جمعی از مسئولین شهرستان و اقشار مختلف مردم در مسجد رادکان، به عنوان اولین بخشدار این منطقه معرفی شد.

به گزارش کلام تازه، فرماندار شهرستان چناران در آیین معارفه ضمن تبریک ولادت امام محمد باقر (ع) و آغاز ماه مبارک رجب، با اشاره به تقسیم قدرت و تفویض بخشی از مسئولیت‌های حکومت به شهروندان در قالب دولت‌های محلی گفت: کشورهای توسعه یافته و درحال توسعه با تشکیل حکومت‌های محلی و واگذاری اختیارات به مردم منطقه شرایط پیشرفت پایدار را رقم زده و زمینه رشد و تعالی را فراهم می‌کند.


دنبال کننده کلام تازه در تلگرام باشید


وی افزود: اصلی ترین هدف دولت محلی را، مشارکت واقعی مردم در امور منطقه با تکیه بر اصل تمرکز زدایی کامل دولت بیان کردند.

ارتقای رادکان به بخش

انصاری تبیین کرد: در راستای تحقق آرزوی دیرینه مردم منطقه رادکان برای بخش شدن، تاسیس بخشداری با پیگیری‌ها و تلاش‌های ارزشمند استاندار محترم صورت پذیرفت.

وی ابراز امیدواری کرد: با ارتقای رادکان به بخش، شاهد توسعه بیش از پیش آن خواهیم بود.

در پایان نماینده عالی دولت در شهرستان از حسن نیت و تلاش‌های تمامی مسئولین بویژه دهقان، نماینده سابق مردم در مجلس و نیز امامی، در ارتقاء رادکان و سیدآباد به بخش، قدردانی کرد.

بخشدار منتخب رادکان نیز در این مراسم با تشکر از اعتماد فرماندار چناران اظهارکرد: امید است با بهره‌گیری از ظرفیت‌های بالای رادکان، زمینه فراهم آوردن لوازم و زیرساخت‌های مورد نیاز برای پیشبرد اهداف عمرانی این بخش را تامین و جایگاه واقعی را بدست آوریم.


بیشتر بخوانید: از سارقان برگه تبلیغاتی تا متهمان پرونده سرقت تابلو


گفتنی است: علی فضایلی فر با ۲۳ سال خدمت، پیش از این از کارمندان فرمانداری بود که در سمت‌هایی چون سرپرست بخشداری، معاون بخشدار و کارشناس دفتر سیاسی فرمانداری مشهد فعالیت می کرد که بنا به پیشنهاد مهندس انصاری بخشدار رادکان شد.

افتتاح بخشداری رادکان به عنوان دومین بخشداری جدیدالتاسیس شهرستان چناران

لازم به ذکر است طی مراسمی با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان ساختمان بخشداری رادکان افتتاح شد.

منبع
کلام تازه

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند