۰۶ / ۰۸ / ۱۴۰۰

اعضای باند سارقین مسلح در گلبهار زمین‌گیر شدند / کشف سه قبضه سلاح جنگی و مقادیری مهمات

02:25۰

کلام تازه | دادستان عمومی و انقلاب گلبهار از زمین‌گیر شدن اعضای باند سارقین مسلح در گلبهار و کشف سه قبضه سلاح جنگی و مقادیری مهمات خبر داد.

به گزارش کلام تازه، خلیل اله برزنونی با اعلام این خبر افزود: در شب گذشته با واصل شدن خبری مبنی بر حضور مشکوک سه نفر داخل خودرو و اقدام به سرقت مسلحانه بلافاصله موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: با حضور نیروهای پرتلاش انتظامی و نیروهای دلسوز بسیج طرح مهار اجرا که منجر به تیراندازی از سوی متهمان شد و در نهایت با مدیریت مطلوب فرماندهان‌ محترم سپاه و انتظامی شهرستان، لاستیک‌های خودروی متهمان مورد هدف قرار گرفت و متهمان با استفاده از تاریکی شب اقدام به فرار به سمت بیابان‌های حاشیه شهر نموده که پس از بازرسی از داخل خودروی متهمان، یک قبضه سلاح کلاشینکف به همراه دو خشاب با تعداد۵۹ فشنگ‌جنگی و چندین پلاک‌خودرو کشف شد.

برزنونی افزود: در ادامه با اجرای طرح‌ مهار از سوی نیروهای انتظامی و نیروهای مقاومت بسیج، محل درگیری تحت کنترل در آمده و با روشنی هوا دو قبضه کلت کمری و دو فقره صدا خفه کن نیز کشف و یک نفر از متهمان نیز در صحنه که ماهرانه مخفی شده بود دستگیر و بقیه متهمان‌ و محل اختفای آنها شناسایی و مامورین‌مجرب جهت دستگیری آنها به مشهد مقدس اعزام شدند.


کلام تازه را در تلگرام دنبال کنید


دادستان گلبهار ادامه داد: با بررسی به عمل آمده، متهمان دارای سابقه سرقت مسلحانه در شهر مشهد و ایجاد رعب و وحشت به صورت مسلحانه برای شهروندان بودند که گلبهار پایان خط برای اقدامات مجرمانه متهمان بود.

خلیل اله برزنونی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از تلاشهای شبانه روزی مامورین پرتلاش انتظامی و همچنین نیروهای جان بر کف و دلسوز بسیج به ویژه زحمات فرمانده محترم‌ انتظامی شهرستان و همچنین تلاش و حضور میدانی فرمانده محترم سپاه شهرستان چناران، به شهروندان اطمینان خاطر داد با هر گونه اقدامی که باعث سلب آسایش و آرامش شهروندان و یا هر اقدامی که امنیت شهروندان را به مخاطره بیندازد به شدت و با قاطعیت برخورد خواهد شد و یقینا این متهمان نیز به زودی به سزای اعمال مجرمانه خود خواهند رسید./کلام تازه

منبع
کلام تازه

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند