۰۴ / ۰۵ / ۱۴۰۰

از ایجاد ۱۰۰ اشتغال با مشارکت معین‌های اقتصادی در ۴ ماهه گذشته خبر داد

پایگاه خبری تحلیلی کلام تازه | مهندس حمید انصاری ضمن قدردانی از طرح مثلث اقتصادی و فرهنگی استاندار خراسان رضوی تأکید کرد: استفاده از ظرفیت و توان معین‌های اقتصادی گره‌گشای مشکلات اقتصادی کشور و زمینه ساز توسعه و عمران جای جای این میهن پهناور است.

وی، با اشاره به اینکه بیش از ۷۰درصد اراضی شهرستان چناران متعلق به آستان قدس رضوی است؛ خاطر نشان کرد: انتخاب استان قدس رضوی بعنوان معین اقتصادی شهرستان چناران با هدف تسهیل نمودن بهره برداری از اراضی آستان قدس رضوی در راستای افزایش تولید و ایجاد استغال سالم و پایدار در منطقه است.

نماینده عالی دولت در شهرستان چناران با اشاره به اینکه از ۴ ماه گذشته همکاری با معین‌های اقتصادی بصورت جدی دنبال می‌شود خاطر نشان کرد: ثبت شرکت تعاونی پرورش دهندگان ماهی زینتی به همت مددجویان تحت پوشش بهزیستی، راه‌اندازی کارگاه تولیدی پوشاک در مدرسه نوسازی شده روستای اندیشش و هم‌چنین گوهر تراشی در رادکان زمینه اشتغال ۱۰۰ نفر را فراهم نموده است.

حمید انصاری از اجرای طرح هر روستا یک معین اقتصادی در شهرستان چناران خبر داد و افزود: تلاش داریم با استفاده از ظرفیت و توان کارآفرینان، نخبگان و برون سپاری تولید محصولات صنعتی در روستاها شهرستان را به کارخانه‌ای بزرگ برای رونق تولید با حمایت از مشاغل خانگی تبدیل نمائیم.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند