۰۵ / ۰۵ / ۱۴۰۰
آوای ورزش در همسایگی

اجرای طرح “آوای ورزش در همسایگی” در گلبهار

02:15۰

کلام تازه | مسئول نمایندگی ورزش و جوانان گلبهار گفت: در راستای انجام طرح “آوای ورزش در همسایگی” که توسط فدراسیون ورزش‌های همگانی کشور به استان‌ها‌ ابلاغ شده است، این طرح همزمان با شهرستان های خراسان رضوی در گلبهار با همکاری شرکت عمران در حال اجرا است.

حسن خالقی‌مقدم افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا که تعطیلی باشگاه‌های ورزشی را در پی‌داشته است، سعی نمودیم تا در حوزه ورزش‌های همگانی فعالیت پر رنگ‌تری داشته باشیم و طرح‌های ابلاغ شده از سوی وزارت ورزش و فدراسیون ورزش‌های همگانی را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در شهرستان گلبهار اجرا کنیم.

وی در ادامه به تشریح طرح “آوای ورزش در همسایگی” پرداخت و عنوان کرد: این طرح با مشارکت هیات ورزش‌های همگانی شهرستان گلبهار و شرکت عمران شهر جدید گلبهار با مرکزیت مجتمع‌های مسکونی و مسکن مهر اجرا می گردد و حداقل در هر محله تعداد دو مجتمع مسکونی کلان در آن شرکت میکنند.


با کلام تازه همراه باشید


خالقی‌مقدم اظهار داشت: امیدواریم تا پایان سال جاری بتوانیم این طرح را در سراسر شهر گلبهار بویژه مجتمع‌های مسکونی فاز یک و دو پوشش دهیم، از تمام شهروندان ورزش‌دوست گلبهاری تقاضا دارم در اجرای این طرح‌ها همکاری و مشارکت نمایند.

مسئول نمایندگی ورزش و جوانان گلبهار ضمن تقدیر از عوامل اجرایی این طرح از اجرای طرحی دیگر با نام “لیگ ورزش در خانه” خبر داد: این طرح که نیاز به مکان و زمان خاصی ندارد توسط هیات ورزش های همگانی گلبهار تدوین و در حال اجرا بوده و طبق پیش بینی‌های انجام شده تا پایان این طرح حدود هزار کلیپ ورزشی از شهروندان دریافت میکند.

منبع
شرکت عمران گلبهار

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند