آغاز طرح نظارتی نوروز 1400 در شهرستان طرقبه شاندیز

آغاز طرح نظارتی نوروز ۱۴۰۰ در شهرستان طرقبه شاندیز

02:21۰

کلام تازه | رئیس اداره صنعت معدن و تجارت طرقبه شاندیز از آغاز طرح نظارتی اصناف در آستانه سال جدید با رویکردی متفاوت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش کلام تازه، رئیس اداره صنعت معدن و تجارت طرقبه شاندیز با توجه به آسیب بسیار جدی و شدیدی که اصناف این شهرستان از عدم ورود گردشگران در یک سال گذشته متحمل شده‌اند افزود: طرح نظارتی نوروز ۱۴۰۰ با محوریت نظارت اصناف بر اصناف و با فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی به آنها انجام خواهد گرفت تا اصناف با دغدغه کمتر، خود به سوی تکریم مشتری پیش بروند.


بیشتر بخوانید: سرپرست کمیته روستایی جودوی استان معرفی شد


مهدی مقدسی به تلاش برای به حداقل رساندن فاصله تولید تا مصرف در شهرستان اشاره کرده و افزود: حدود ۷۰ درصد اقلام اساسی مورد نیاز ما در شهرک صنعتی و یا واحدهای تولیدی واقع در شهرستان طرقبه شاندیز تولید می‌شود و با برنامه ریزی‌های انجام شده در برخی از کالا ها توانسته‌ایم با حذف واسطه‌ها و عرضه مستقیم، قیمت را برای مصرف کننده تعدیل کنیم.

وی به عنوان نمونه به وجود ۵۴ واحد تولید تخم مرغ در شهرستان که واسطه‌ها تمام تولیدات آنها را به خارج از طرقبه شاندیزانتقال می‌دادند اشاره و توضیح داد: در بحث عرضه تخم مرغ در زمان گرانی آن، توانستیم با عرضه مستقیم قسمتی از این تولیدات قیمت این محصول را در فروشگاه‌های شهرستان به قیمت مصوب برسانیم و آن را تا کنون حفظ کنیم.


دنبال کننده کلام تازه در اینستاگرام باشید


شایان ذکر است طرح نظارتی نوروز ۱۴۰۰ با محوریت نظارت بر عرضه کالاهای اساسی، صنوف خدماتی و مجتمع‌های گردشگری به مدت دو ماه از تاریخ ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ تا ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ در شهرستان طرقبه شاندیز اجرا خواهد شد.

منبع
کلام تازه

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند