عدم پیشرفت سالن ورزشی چناران بعد از گذشت ۱۱ سال

 پایگاه خبری تحلیلی کلام تازه – معصومه سلیمی | حسین امامی در گفتگو با شبکه خراسان رضوی در خصوص ورزشگاه ۱۲۰۰ نفری چناران مطرح کرد: این ورزشگاه می‌تواند ظرفیتی برای شهرستان و استان باشد. اما متاسفانه بعد از گذشت ۱۱سال از کلنگ‌زنی و شروع این عملیات، پروژه سالن ورزشی پیشرفت چندانی نداشته است.

وی در خصوص اختصاص اعتبارات به این پروژه افزود: مبلغی که برای تکمیل این پروژه گذاشته شده ۳میلیارد و ۲۰۰میلیون تومان است.

اعتبار سالن ورزشی در خزانه دولت است

امامی همچنین خاطر نشان کرد: ما هرکاری که در توانمان باشد برای تکمیل پروژه انجام می‌دهیم، تا بتوانیم نوید اتمام این پروژه که نزدیک به ۱۱سال فرسوده شده است، را به مردم بدهیم.

وی در خصوص پیگیری اعتبارات از  خزانه کشور به استان بیان کرد: همین امروز با پیگیری متوجه شدیم که اعتبار این پروژه اکنون در خزانه دولت است. تنها خواسته ما این است که پروژه سالن ورزشی ۱۲۰۰ نفری چناران تکمیل شود. تکمیل این پروژه ورزشی می‌تواند برای استان برند باشد و می‌توانیم تیم های ورزشی را از مشهد به اینجا بیاوریم.

در ادامه برنامه نیز نماینده مردم چناران و بینالود اذعان داشت: پروژه‌های ناتمام دیگری در حوزه‌های انتخابیه وجود دارد. از جمله اینکه در «حصار» سالن ورزشی و استخر استاندارد نداریم. البته سایر پروژه‌های نیمه تمام دیگر نیز در چناران و گلبهار در حال پیگیری است.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند