قدردانی فرماندار چناران

️ قدردانی فرماندار چناران از برگزاری مراسمات دهه مبارک فجر و بزرگداشت ۲۲ بهمن

کلام تازه | فرماندار چناران با صدور پیامی از تمامی مسئولین چناران و مردم شهرستان که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی اقدام به برگزاری مراسمات دهه فجر و بزرگداشت ۲۲ بهمن ۱۳۹۹ نمودند، تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش کلام تازه، حمید انصاری، فرماندار چناران در پیامی تقدیر و تشکر خود از مسئولین و مردم را برای برگزاری مراسمات دهه فجر و راهپیمایی ۲۲ بهمن ابراز کرد.


بیشتر بخوانید: بازسازی، خرید و احداث ۵۰ واحد مسکونی توسط کمیته امداد چناران


در این پیام آمده است:

ایام الله دهه مبارک فجر امسال در حالی از راه رسید که بیماری کرونا شرایط ویژه‌ای را در کشور ما به وجود آورده بود. مایه‌ی خرسندی ا‌ست که با مدیریت و برنامه‌ریزی خوب ستاد گرامیداشت چناران و همراهی مردم و مسئولان شهرستان، مناسبت های بزرگداشت دهه فجر بویژه راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن( سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران، به شیوه خودرویی خانوادگی، دوچرخه و موتوری) با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در سطح شهرستان برگزار شد.


کانال خبری کلام تازه را در تلگرام دنبال کنید


لذا اینجانب بر خود لازم می دانم از کلیه اقشار جامعه بخصوص امام جمعه، نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای تامین، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، ادارات خدمات رسان و حمایتی، پرسنل خدوم نظامی، انتظامی و پایگاههای بسیج، خبرنگاران، عکاسان، اصحاب رسانه و مردم همیشه در صحنه چناران که با اتحاد، انسجام سعی در برگزاری هرچه شایسته تر مراسم دهه فجر و همچنین خلق حماسه ماندگاری دیگر، در تاریخ پر افتخار انقلاب اسلامی گردیدند، تشکر و قدردانی نمایم.

منبع
کلام تازه

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند