شهرداری و شورای شهر گلبهار

‍ پیام مشترک شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر گلبهار به مناسبت حماسه ۹ دی ماه

کلام تازه | شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر گلبهار به مناسبت نهم دی ماه روز بصیرت ملت غیور ایران اسلامی پیام مشترکی صادر نمودند.

در این پیام آمده است؛

حماسه بزرگ و حضور عظیم و خروشان مردمی در خیابان‌های سراسر کشور در نهم دی ۱۳۸۸، بار دیگر چشم‌ها را به سوی خود خیره کرد، این حضور آغازی بر پایان چندین ماه فتنه انگیزی در کشور و به تعبیر رهبر فرزانه انقلاب تجلّی بارزی از هویت و ماهیت انقلاب یعنی روح دیانت حاکم بر دل‌های مردم بود .
حماسه ۹ دی نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده‌اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آن‌ها بایستد در برابرتمام دنیای آن‌ها خواهند ایستاد.
روز نهم دی، روزی است که مردم ایران نشان دادند دشمنان خود و انقلاب خود را به خوبی می‌شناسند و هرگز فریب حیله‌ها و نیرنگ‌های آنان را نمی‌خورند.
این‌جانبان ضمن گرامیداشت حماسه نهم دی، بار دیگر با آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی، امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) تجدید عهد و میثاق نموده و با ابراز انزجار از دشمنان انقلاب و میهن اسلامی اعلام می‌داریم در راه اهداف مقدس انقلاب اسلامی، مقام معظم رهبری و نظام جمهوری اسلامی از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم بود.

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر گلبهار

منبع
کلام تازه

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند