۰۲ / ۰۲ / ۱۴۰۰
57 بسته غذایی و ۲ هزار ماسک بین نیازمندان چنارانی توزیع شد

۵۷ بسته غذایی و ۲ هزار ماسک بین نیازمندان چنارانی توزیع شد

01:29۰

کلام تازه | یک معلم بسیجی با شناسایی تعدادی از خانواده‌های آسیب‌دیده از کرونا در مناطق کم‌برخوردار و حاشیه شهر چناران اقدام به تهیه و توزیع بسته‌های مواد غذایی می‌کند. 

این معلم بسیجی که تمایلی ندارد نامی از او برده شود، می‌گوید: به لطف و یاری خداوند متعال و همیاری خیرین بزرگوار۵۷ بسته مواد غذایی در بین نیازمندان عزیز روستای اطراف چناران توزیع شد. 

وی افزود: به کمک دوستان و خیرین بزرگوار به مناسبت ولادت امام حسن عسگری (ع) ۵۷ بسته مواد غذایی به ارزش مالی ۱۰ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان که هر بسته شامل یک کیسه برنج ۱۰ کیلویی ایرانی، یک روغن سه لیتری، یک مرغ، یک بسته گوشت از گوشت‌های قربانی، دو بسته ماکارونی و یک قوطی رُب بین نیازمندان روستای بقمچ توزیع شد.

این معلم بسیجی بیان کرد: تاکنون ۸ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان از مبلغ مذکور توسط خیرین تأمین شده و مبلغ ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان فعلا بدهکاریم که ان شاءالله با نظر لطف دوستان آن هم تأمین خواهد شد.

وی ضمن تاکید و قدردانی از خیرین نیکوکار، خاطرنشان کرد: در کنار توزیع بسته‌های مواد غذایی، ۲ هزار ماسک و مواد ضدعفونی کننده در بین دانش‌آموزان مناطق حاشیه و نیازمند چناران داشته‌ایم و همچنین در تلاش افزایش این تعداد هستیم


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند