گروه‌های آموزشی در ایجاد ارتباط سازنده بین آموزگاران نقش بسزایی دارند

گروه‌های آموزشی در ایجاد ارتباط سازنده بین آموزگاران نقش بسزایی دارند

کلام تازه | معاون آموزشی آموزش و پرورش چناران گفت: گروه‌های آموزشی در ایجاد ارتباط سازنده بین آموزگاران نقش مهمی دارد و می تواند مشارکت را در فرایند تعلیم و تربیت فراهم کنند.

به گزارش کلام تازه، معاون آموزشی آموزش و پرورش چناران گفت: گروه‌های آموزشی در ایجاد ارتباط سازنده بین آموزگاران نقش مهمی دارد و می تواند مشارکت را در فرایند تعلیم و تربیت فراهم نموده و زمینه را جهت استفاده از تجارب همکاران در رابطه با روش‌های نوین تدریس، استفاده‌ی کاربردی تر از فضای اموزشی، طرح‌ها و برنامه‌های متنوع علمی، پژوهشی ایجاد نمایند.


بیشتر بخوانید: دو قهرمانی؛ سهم بدن سازان گلبهار و چناران از مسابقات استانی


لعل علیزاده افزود: تاکید بر بازدید حضوری در کنار نظارت غیر حضوری سرگروه‌ها را باید دستور کار خود قرار دهیم.

گفتنی است: سرگروه‌های دبستان ضمن معرفی خود، گزارشی از فعالیت های انجام شده در نیم سال اول تحصیلی را ارائه نموده و به بررسی چالش ها و مشکلات آموزش پرداخته و راهکارهایی جهت استفاده بهتر از فضای مجازی در آموزش پیشنهاد دادند.


دنبال کننده کلام تازه در اینستاگرام باشید


در پایان موسوی کارشناس تکنولوژی ضمن تشکر از حضور همکاران، بر تشکیل گروه‌های پایه های اول تاششم در شاد جهت ایجاد فضای ارتباطی ویژه همکاران هم پایه، تدوین چهارچوب مشخص ویژه هر پایه برای فعالیت های کلاسی و آموزشی توسط گروه‌ها و برنامه‌ی هدفمند ویژه نظارت و راهنمایی آموزشی تاکید نمود.

منبع
کلام تازه

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند