نظری شورای شهر

کار عمرانی، زمینه‌ساز نشاطِ اجتماعی است

کلام تازه | رئیس کمیسیون اجتماعی، فرهنگی و حقوقی شورای اسلامی شهر گلبهار گفت: ایجاد نشاط‌ اجتماعی، در گرو کار عمرانی است و از شهرداری گلبهار انتظار می‌رود در این خصوص اقدامات جدی‌تری انجام دهد.

قاسم نظری در گفتگوی اختصاصی با کلام تازه ضمن بیان این مطلب افزود: تراکم عمده جمعیت شهر گلبهار در مناطق مسکن مهر می باشد که نسبت به سایر نقاط شهر از نظر امکانات و زیرساخت‌های رفاهی کم برخوردارتر است.


بیشتر بخوانید: فاطمه حامد ابریشم تاب بخشدار مرکزی شهرستان گلبهار شد


این عضو شورای شهر گلبهار ادامه داد: ایجاد پارک‌ها و فضاهای تفریحی و ورزشی و کتابخانه عمومی از ضروریات محلات مسکن مهر می‌باشد که در برخی از مناطق اقداماتی صورت گرفته، اما سایر مناطق هم‌چنان از عدم امکانات رنج می‌برد که جا دارد به منظور رفع تبعیض و توزیع متوازن امکانات در بستر تمامی مناطق شهری، گام‌های موثری برداشته شود.

ساخت و تکمیل فضای ورزشی

نظری به انعقاد قرارداد سه جانبه در دوره‌ی قبلی شورا اشاره کرد و خاطر نشان کرد: دراین راستا در دوره قبل شورای اسلامی، برای تحقق بخشی از این امورات، اقدام به تفاهم‌نامه سه جانبه، فی مابین شرکت عمران، اداره ورزش و جوانان و شهرداری گلبهار، جهت ساخت و تکمیل فضای ورزشی در زمین ۲ هزار متری نمود که بر اساس همین تفاهم‌نامه چندین مکان ورزشی تکمیل و در اختیار جوانان و نوجوانان مناطق مسکن مهر قرار گرفت.


کلام تازه را در یوتیوب دنبال کنید


وی با اظهار تاسف از عدم همکاری شهردار در این خصوص با توجه به تفاهم‌نامه موجود و نیاز مبرم شهر تاکید کرد: متاسفانه در این دوره علی‌الرغم آمادگی شرکت عمران و اداره ورزش و جوانان گلبهار، جهت ساخت و تکمیل چنین فضایی و تذکرات متعدد به مجموعه شهرداری تاکنون اقدامی بعمل نیامده است.

نظری در پایان با اظهار امیدواری مبنی بر رفع هرچه سریع‌تر این مشکل گفت: قطعا با پیگیری موثر اعضای شورای شهر، طی طرحی که بزودی توسط شورا، به شهرداری گلبهار تقدیم خواهد شد مشکلِ محلات کم‌تر برخوردار مسکن مهر از لحاظ فضاهای ورزشی مد نظر رفع خواهد شد و در خصوص سایر امکانات قطعا پیگیری موثر بعمل خواهد آمد.

منبع
کلام تازه

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند