معلم خوب

چقدر این معلم خوب است

02:00۰

کلام تازه | روز گذشته ۹ دی‌ماه ۱۳۹۹، هدیه‌های انسان‌های شریف و خیر در آغوش دانش‌آموزان روستای زیبا و محروم دلمی از توابع شهرستان چناران خراسان رضوی جا خوش کرد.

نیم چکمه، کاپشن، مقنعه، ماسک، کرم دست و کتاب بسته هدیه‌ها بود.
بچه‌ها در مسجد روستا گرد هم آمده بودند. آقای دادی نژاد و همسر گرامی‌‍شان از روز قبل به روستا رفته بودند تا هدایا را بسته بندی کنند.
چقدر این دو بزرگوار خوبند. آنها دو فرزند کلاس سوم ابتدایی و سال هفتم خودشان را به روستای دلمی بردند و ساکن آنجا شدند تا بهتر در خدمت فرهنگ و دانش باشند.
چهره های این خانواده سرشار از زندگی و امید است و این امید را در تمام روستا پخش کردند. پس از چند سال بوی مهربانی معلم در تمام فضای روستا به خوبی استشمام می شود. بچه‌ها دور آنها می‌چرخند، سر و وضع شان تمیز و مدرسه پناه‌گاه بچه‌ها.
باید به احترام آنها ایستاد و سر تعظیم فرود بیاوریم.

مدرسه دیوار ندارد، سرویس‌های بهداشتی در هوای سرد قابل استفاده نیستند، یک دیتا پروژکتور می‌تواند کلی به آموزش بچه‌ها کمک کند، با سه بخاری ژاپنی می‌توان سردی کلاس را قابل تحمل کرد و …

خواست‌های دادی نژاد از ما بود. هیچ نتوانسیم بگوییم. جز سپاسگزاری از ایشان و خانم محترمشان که همراه و همیار اوست.
از ایشان، خانواده محترمشان و خیران ارجمندی که امروز لبخند و امید را در روستای دلمی نشاء کردند بی نهایت سپاسگزاریم.
از مهندس سعید علیپور عزیز که بیشتر زحمات این جشن را کشیدند، از علی آقای وطن دوست که ما را همراهی کردند و از شورا، دهیار و راهبر آموزشی جناب محمد صابری، و البته امیر حسین ساجدیان که تصویرمان را در قاب دوربین ثبت کردند، سپاسگزاریم.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند