پیام فرماندار شهرستان چناران به مناسبت فرا رسیدن ۹ دی ماه

کلام تازه | حمیدانصاری، فرماندار شهرستان چناران طی پیامی به مناسبت فرا رسیدن ۹ دی ماه روز بصیرت و تجدید میثاق امت با ولایت پیامی صادر نمود.

در این پیام آمده است:

             "بسم الله الرحمن الرحیم"

تاریخ پرفراز و نشیب انقلاب عزیز اسلامی ایران مملو از مقاطع حساسی است که در جای جای آن می‌توان دست قدرت الهی را مشاهده کرد.
نهم دی ماه سال ۸۸ یکی از روزهای ماندگار انقلاب اسلامی است که ماندگاری آن به دلیل نقش آفرینی ویژه مردم در دفاع از حریم ولایت، اسلام و پاسخی به دخالت‌های بیگانگان بود.

قیام خودجوش مردمی در حماسه نهم دی، نماد وحدت و همبستگی ملت و پیوند آن با رهبری و پشتیبانی از ولایت فقیه و ماهیت اسلامی بود که نشان داد همگان به این درک، فهم و حقیقت عظیم رسیده‌اند که اگر پشتیبان ولایت فقیه باشند مملکت به دامن دیکتاتوری و استعمار خارجی نمی‌افتد.
در ۹ دی و با خلق حماسه‌ای کم نظیر از سوی ملت بصیر و فهیم ایران اسلامی و با توصیه‌های عالمانه رهبر فقیه انقلاب توطئه دشمنان با شکست مواجه شد و سناریویی که دشمن با هدف براندازی نظام اسلامی طراحی کرده بود، توسط ملت بصیر ایران اسلامی درهم شکسته شد.

اینجانب ضمن گرامیداشت سالروز حماسه نهم دی، توفیق روزافزون و سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را تا رسیدن به آرمان‌های والای بنیانگذار کبیر انقلاب (ره)، تحت رهبری‌های حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، از درگاه خداوند سبحان مسئلت دارم.

حمید انصاری
فرماندار شهرستان چناران

منبع
کلام تازه

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند