اختصاص ۲۵۰ میلیارد تومان اعتبار به منظور تکمیل پروژه قطار شهری مشهد-چناران و گلبهار

پیام حسین امامی به مردم حوزه انتخابیه، در آستانه گذشت یک‌سال از انتخابات مجلس شورای اسلامی

کلام تازه | نماینده مردم چناران و بینالود در مجلس شورای اسلامی، در آستانه گذشت یک‌سال از انتخابات مجلس شورای اسلامی، به مردم حوزه انتخابیه پیامی صادر کرد.

متن پیام بدین شرح می‌باشد:

باسمه تعالی
مردم شریف، غیور و همیشه در صحنه چناران، طرقبه شاندیز، گلبهار و گلمکان!
با سلام و ادای احترام، امروز ۲ اسفندماه۱۳۹۹ است، یک سال پیش، در چنین روزی، شما عزیزان، همگام با سایر هم‌وطنان عزیزمان در جای جای میهن اسلامی، ایران سربلند، دست به خلق حماسه‌ای زدید و خادمان خود را به مجلسی فرستادید که به فرموده رهبر معظم انقلاب، یکی از قوی‌ترین و انقلابی‌ترین مجالس بعد از انقلاب است.لازم دانستم، ضمن تشکر چندین باره از محضر شما خوبان، به جهت مشارکت و حضور آگاهانه و نزدیک به ۷۰ درصدی و هم‌چنین، حُسن اعتمادتان به اینجانب، از شما بخواهم، دعا بفرمایید، سربازی شایسته برای ولایت و خادمی لایق برای ملّت باشم و بمانم و در پایان دوره خدمتگزاریم، ان شاءالله، شرمنده خون پاک شهدا و هم‌چنین شما عزیزان نباشم.
دو آزمون مهم و سخت دیگر در پیش روست. در آینده‌ای نه چندان دور، کشور عزیزمان ایران، آبستن خلق حماسه‌ای دیگر است؛ انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا.
شک ندارم که ملّت بیدار، سرفراز و شهیدپرور ایران و شما عزیزانم در حوزه انتخابیه چناران، طرقبه شاندیز، گلبهار و گلمکان، که جزوی از همان ملّت بزرگ و پُرافتخار هستید، بار دیگر با مشارکتی شگرف، با لبیک به فرمان رهبری عزیز، در تشکیل دولتی جوان، حزب اللهی و انقلابی، نقش آفرینی میکنید و در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا نیز، خادمینی سالم، صادق و انقلابی برمیگزینید و با انتخاب آگاهانه، هوشمندانه و درست، لبخند رضایت را بر لبهای مبارک امام و مقتدایمان، می‌نشانید.
به امید آن روز.


کلام تازه را در تلگرام دنبال کنید


منبع
کلام تازه

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند