وزیر صمت به چناران آمد

وزیر صمت به چناران آمد

کلام تازه | وزیر صنعت، معدن و تجارت با حضور در شهرک صنعتی چناران از بخش‌های مختلف واحد تولیدی ساینا شهد سیمرغ بازدید کرد.

به گزارش کلام تازه، امروز ۱۸ بهمن ماه ۹۹ علیرضا رزم حسینی؛ وزیر صنعت، معدن و تجارت به همراه علی رسولیان؛ معاون وزیر و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی ایران، محمدصادق معتمدیان؛ استاندار خراسان رضوی، محمدرضا مس فروش؛ رییس سازمان صمت استان، حسین امامی؛ نماینده مردم چناران و بینالود در مجلس شورای اسلامی، حمید انصاری؛ فرماندار شهرستان چناران، حجت الاسلام تاجی؛ امام جمعه چناران و جمعی از مسئولین شهرستان با حضور در واحد تولیدی ساینا شهد سیمرغ از قسمت ها و بخش‌های مختلف این شرکت بازدید به عمل آورده و درجریان فعالیت‌ها و امور آن قرار گرفت.

در حاشیه بازدید مدیر عامل این شرکت ضمن خوش آمد گویی به میهمانان کشوری و استانی و دیگر مسئولین شهرستان به بیان مشکلات فرآیند کاری، تولیدی و موضوعات مرتبط پرداخت. سپس وزیر صنعت، معدن و تجارت دستورات لازم را در رابطه با حل و فصل سریع مشکلات و مسائل مطرح شده و مرتبط با این شرکت به مسئولین ذیربط ابلاغ نمود.


بیشتر بخوانید: علیرضا رزم حسینی وزیر صمت شد


لازم به ذکر است در سال ۱۳۹۵ با سرمایه گذاری ثابت به مبلغ ۸۰۰ میلیارد ریال اجرای طرح واحد تولیدی ساینا شهد سیمرغ آغاز و در سال۱۳۹۸ به مرحله بهره برداری رسیده است.

محصولات این واحد تولیدی شامل کیک، کلوچه، بیسکویت، انواع شکلات و… با ظرفیت ۲۱۰۰۰ تن در سال بوده که در حال حاضر ۲۲۹ نفر (اشتغال مستقیم) نیز، مشغول به کار می باشند.

منبع
کلام تازه

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند