۰۲ / ۰۲ / ۱۴۰۰
هیچ‌گونه قطعی در دستگاه‌های "من‌کارت" در سیستم حمل و نقل درون‌شهری گلبهار وجود ندارد/ تخلفات را به سامانه ۱۳۷ گزارش دهید

هیچ‌گونه قطعی در دستگاه‌های “من‌کارت” در سیستم حمل و نقل درون‌شهری گلبهار وجود ندارد/ تخلفات را به سامانه ۱۳۷ گزارش دهید

پایگاه خبری تحلیلی کلام تازه | در پی ارسال گزارش مردمی و پیام ارسالی شهروند گلبهاری، مبنی بر اخذ وجه نقد توسط برخی از رانندگان اتوبوس‌های درون‌شهری، به بهانه خرابی دستگاه‌های “من‌کارت” پیگیر این موضوع شدیم.

سید ابوالفضل فاضلی حق‌پناه، شهردار گلبهار در این خصوص به کلام تازه گفت: هزینه بلیط باید به صورت الکترونیکی پرداخت گردد و در حال حاضر هیچ‌گونه قطعی در دستگاه‌های “من‌کارت” سیستم حمل و نقل درون‌شهری گلبهار وجود ندارد.

وی ادامه داد: دریافت وجه توسط رانندگان، به بهانه خرابی دستگاه‌های “من‌کارت” تخلف محسوب می شود که در صورت مشاهده، بشدت با آن برخورد خواهد شد.

فاضلی حق‌پناه افزود: از شهروندان درخواست می‌کنیم  ضمن رعایت پرداخت به شیوه الکترونیکی، در صورت مشاهده موارد مشابه، مورد تخلف را با ذکر شماره اتوبوس به سامانه ۱۳۷ شهرداری گلبهار اعلام نمایند و مطمئن باشند که شهرداری گلبهار در راستای احقاق حقوق شهروندان، با متخلفین برخورد قاطع خواهد داشت.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند