همدلي و همراهي مردم و مسئولان با ناجا،‌ رمز موفقيت پليس است

همدلی و همراهی مردم و مسئولان با ناجا،‌ رمز موفقیت پلیس است

02:59۰


کلام تازه | جانشنین فرماندهی انتظامی استان خراسان رضوی، همدلی و همراهی مردم و مسئولان با ناجا را رمز موفقیت پلیس دانست.

“سردار ابراهیم قربان زاده” صبح روز جاری در مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان چناران توفیق خدمت به مردم را در جوار بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) از جمله افتخارات بزرگ پلیس خراسان رضوی عنوان و با اشاره به امنیت مطلوب و رضایتبخش حاکم بر استان، بر ارتقای سطح امنیتی و انتظامی جامعه تأکید کرد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان خراسان رضوی در ادامه سخنان خود یاد دانشمند برجسته کشورمان “شهید محسن فخری زاده” را گرامی داشت و گفت: دشمنان ایران اسلامی همواره در صدد ضربه زدن به نظام و انقلاب هستند و لحظه‌ای از این امر فروگذار نخواهند بود و در اینجاست که نقش همدلی و همکاری مردم و مسئولان در ایستادگی و خنثی کردن توطئه های آنان، اهمیت پیدا می کند.

وی در ادامه سخنان خود به پیام اخیر مقام معظم رهبری در قدردانی از پلیس اشاره کرد و آن را سند افتخار نیروی انتظامی برشمرد و همرامی و همدلی مردم و مسئولان با ناجا را ضامن موفقیت پلیس در اجرای بهینه طرح های انتظامی و امنیتی عنوان کرد.

شایان ذکر است: امام جمعه، فرماندار و دادستان چناران نیز در این مراسم طی سخنانی بر نقش مهم پلیس چناران در کاهش معضلات و جرایم مهم شهرستان تأکید و بر حمایت خود از نیروی انتظامی در راستای ایجاد امنیت پایدار، تأکید کردند.

در این مراسم “سرهنگ قربانعلی حیدر پور” که پیش از این سمت جانشینی فرماندهی انتظامی شهرستان قوچان را بر عهده داشت طی حکمی بعنوان فرمانده جدید انتظامی شهرستان معرفی و از تلاش های “سرهنگ بهنام اویسی” فرمانده سابق انتظامی شهرستان قدردانی شد.

منبع
پايگاه خبري پليس

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند