هشدار هواشناسی

هشدار مجدد شهرداری گلبهار جهت رعایت توصیه‌های ایمنی نسبت به وضعیت آب و هوا

کلام تازه | شهرداری گلبهار پیرو اطلاعیه و اعلام هشدار شب گذشته، مجدد اطلاعیه هشداری و رعایت توصیه‌های ایمنی را صادر کرد.

به گزارش کلام تازه به نقل از روابط عمومی شهرداری گلبهار، شهردار و رئیس ستاد بحران شهر گلبهار ضمن آماده باش کامل و ارائه خدمات توسط شهرداری گفت: با توجه به بارش برف، کولاک و بوران، باد و طوفان شدید توصیه می‌شود که همشهریان از ترددهای غیر ضروری در شهر خودداری کنند و از منازل خود خارج نشوند.

سید ابوافضل فاضلی‌حق‌پناه افزود : با این شرایط جوی کاهش دید و لغزندگی در ترددها وجود دارد بنابر این از حضور در سطح شهر خودداری و در صورت نیاز با تجهیزات کامل زمستانه اتومبیل تردد نمایند .وی ادامه داد: شهروندان گرامی اجسامی مانند گلدان و اشیاء رها شده در محوطه تراس و پشت‌بام را جمع‌آوری و در هنگام تردد در معابر مراقب شکسته شدن درختان بوده و از پارک خودرو زیر درختان، سازه‌های فلزی خودداری نمایند.

فاضلی‌حق‌پناه بیان داشت: از ابتدای بامداد امروز و از زمان وقوع شرایط بد جوی، نیروهای شهرداری در شهر حضور داشته و خدمات لازم را ارائه داده و خواهند داد و از شهروندان محترم تقاضا دارد همکاری لازم را با نیروهای شهرداری گلبهار داشته باشند.


کلام تازه را در تلگرام دنبال کنید


منبع
کلام تازه

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند