رکوردزنی نوجوان گلبهاری در هولاهوپ

نوجوان گلبهاری رکورد جدید در رشته هولاهوپ را به نام خودش به ثبت رساند

کلام تازه | در چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نوجوان ورزشکار گلبهاری رکورد ملی چرخش حلقه دور گردن (هولاهوپ) را برای نخستین بار در کشور به ثبت رساند.

به گزارش کلام تازه هادی رضایی رئیس کمیته ثبت رکوردهای کشوری از فدراسیون ورزش‌های همگانی اظهار داشت: محمد جباری سیدآبادی نوجوان ورزشکار گلبهاری که ۱۳ سال سن دارد، موفق شد رکورد حلقه زدن دور گردن (هولاهوپ) را با ۱۷۴ دور در یک دقیقه در سطح ملی به ثبت برساند.

رکوردزنی نوجوان گلبهاری در هولاهوپ

وی افزود: درخواست مراسم رکوردزنی “حلقه زدن هولاهوپ دور گردن” توسط “آکادمی هولاهوپ میلاد رضایی” به فدراسیون ارجاع داده شد که ما نیز پس از ایجاد شرایط لازم و در حضور داور ثبت رکورد فدراسیون ورزش‌های همگانی و خبرنگاران در سالن ورزشی سپهر نوین در منطقه۵ تهران موفق شد رکورد جدیدی را در این رشته و در سطح ملی به ثبت برساند.


بیشتر بخوانید: از تماشای رسانه ملی تا موفقیت در مسابقات جهانی


رئیس کمیته ثبت رکوردهای کشوری از فدراسیون ورزش‌های همگانی تصریح کرد:کمیته ثبت رکورد فدارسیون ورزش‌های همگانی آمادگی خود را برای پیگیری و ثبت رکوردهای قابل ثبت اعلام کرده و از متقاضیان درخواست دارد برای انجام امور ثبت رکورد ورزشی به هیئت ورزش‌های همگانی شهرستان خود مراجعه کنند.

وی در خاتمه متذکر شد: فدراسیون با نمایندگان گینس در ارتباط است و اگر ورزشکاران بخواهند اقدام به ثبت رکورد جدید جهانی کنند؛ ما این مسیر را برای آن‌ها محقق می‌کنیم و حتی این نوجوان گلبهاری که توانست رکورد جدیدی را در رشته هولاهوپ ثبت کند، ما آمادگی این را داریم که شرایط حضور وی را برای ثبت رکورد جدید در سطح بین‌المللی فراهم کنیم.

شایان ذکر است این دانش آموز گلبهاری این افتخار را به سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی تقدیم کرد.

منبع
کلام تازه

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند