برای افزایش سرانه مطالعه هیچ گونه سیاستی در کشور وجود ندارد

ملت ایران فداکاری‌های پرستاران را فراموش نخواهد کرد

کلام تازه | حجت الاسلام جواد غلامی امام جمعه گلبهار، به مناسبت ولادت عقیله بنی‌هاشم، حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار، در پیامی ضمن گرامیداشت این روز، تاکید کرد که ملت شریف ایران جانفشانی و فداکاری‌های مثال زدنی پرستاران عزیز را فراموش نخواهد کرد.

در متن این پیام آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
سالروز ولادت با سعادت عقیله بنی‌هاشم حضرت زینب کبری پرستار بزرگترین انقلاب بشریت یعنی قیام عاشورا که الگوی صبر و استقامت ونمونه بارز فداکاری و از خودگذشتگی و الگوی پرستاران عزیز کشورمان است را به همه پرستاران تبریک عرض می کنم.
پرستاران عزیز در دوران دفاع مقدس باهمه وجودشان در پرستاری از رزمندگان شب و روز نمی‌شناختند و تاخطوط مقدم جبهه حضور فعال داشتند. عمر خود را جهت پرستاری از بیماران در شب و روز حتی ایام تعطیل و اعیاد و شهادت‌ها که بسیاری به فراز و نشیب زندگی عادی خود مشغولند این گروه از جامعه به مراقبت از بیماران همت می‌گمارند. در ایام کرونا با جانفشانی و فداکاری و تحمل رنج و مشقت و غلبه برخواهش‌های طبیعی خود از همه چیز گذشتند و برای سلامت جامعه شب و روز تلاش کردند. ملت شریف ایران جانفشانی و فداکاری‌های مثال زدنی شماپرستاران عزیز را فراموش نخواهد کرد. به همه پرستاران عزیز به ویژه پرستاران شهرستان گلبهار روز پرستار و ولادت حضرت زینب سلام الله علیها را تبریک و تهنیت عرض می‌کنم و سلامتی و صحت و موفقیت را برای شما عزیزان آرزو می‌کنم.

روز پرستار برسپیدپوشان دل پاک مبارک جوادغلامی امام جمعه گلبهار

منبع
کلام تازه

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند