دستم را نگیر؛ راهم را هموار کن

مسابقه عکاسی “دستم را نگیر؛ راهم را هموار کن”

پایگاه خبری تحلیلی کلام تازه | به همت اداره بهزیستی شهرستان چناران و با همکاری انجمن عکاسان این شهرستان و نشریه کلام تازه، به مناسبت روز جهانی معلولین مسابقه عکاسی “دستم را نگیر؛ راهم را هموار کن”  با موضوعات معلولیت محدودیت نیست؛ عدم مناسب‌سازی شهر برای معلولین؛ مشکلات شهری واجتماعی معلولین؛ موفقیت‌های معلولین و نقش‌آفرینی معلولین در جامعه برگزار خواهد شد.

شرکت برای تمامی شهروندان وعلاقه مندان شهرستان (چناران؛ گلمکان؛ گلبهار و…) در این مسابقه آزاد است.

علاقمندان به شرکت در مسابقه، به نکات زیر توجه داشته باشند؛

هر فرد می‌تواند با حداکثر ۱۰ تک عکس به صورت سیاه وسفید یا رنگی در مسابقه شرکت کند که لازم است عکس‌ها به صورت فایل باکیفیت ارسال شود. تصاویر موبایلی وآرشیوی نیز قابل قبول می‌باشد.

عکس‌های ارسالی باید به صورت مستند و فاقد هر گونه لوگو یا نوشتار باشد.

در صورت منتخب شدن اثر، ارسال سایز اصلی عکس ضروری است.

برگزارکنندگان حق استفاده از آثار را برای امور نمایشگاهی؛ تبلیغاتی و … با ذکر نام عکاس و رعایت حقوق معنوی اثر برای خود محفوظ می‌دانند.

شایان ذکر است به نفرات برتر اول تا سوم این مسابقه همراه با گواهی حضور و لوح تقدیر، جوایزی به شرح؛ نفر اول ۵ میلیون ریال، نفر دوم  ۳ میلیون ریال و نفر سوم نیز ۲ میلیون ریال اهدا خواهد شد.

علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه می‌توانند آثار خود را همراه با مشخصات فردی ( نام ونام خانوادگی؛ شماره تماس ومحل سکونت) تا تاریخ دهم آذرماه به آدرس تلگرامی chenaran_pix @ ارسال نمایند.

معرفی نفرات برتر واهدای جوایز نیز در روز ۱۳ آذرماه همزمان با روز جهانی معلولین صورت خواهد گرفت.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند