مسابقات استانی پروش اندام و بدنسازی خراسان رضوی با شناخت نفرات برتر به کار خود پایان داد

مسابقات استانی پرورش اندام و بدنسازی خراسان رضوی با شناخت نفرات برتر به کار خود پایان داد

کلام تازه | رقابت‌های بدن‌سازی و پرورش اندام قهرمانی باشگاه‌های خراسان رضوی در بخش‌های پرورش اندام، بادی کلاسیک، فیزیک، فیزیک کلاسیک و فیزیک ماسکولار با معرفی نفرات برتر در شهر طرقبه برگزار شد.

سرپرست هیات پرورش اندام شهرستان طرقبه شاندیزدر گفتگو با کلام تازه، با بیان اینکه ۲۲۰ ورزشکار از باشگاه‌های خراسان رضوی در این مسابقات حضور داشتند افزود: ورزشکاران در بخش‌های پرورش اندام، بادی کلاسیک، فیزیک ، فیزیک کلاسیک و فیزیک ماسکولار به رقابت پرداخته و طبق روال سال‌های گذشته پیشکسوتان نیز در این بخش‌ها و به صورت مجزا توانایی خود را در معرض دید داوران قرار دادند.

صادق هادی ضمن اشاره به این‌که رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در این ماسبقات به صورت کامل رعایت شده بود افزود: علاوه بر اینکه تمام عوامل و شرکت کنندگان قبل از آغازاین رویداد تست تشخیص کویید ۱۹ (پی سی آر) را انجام داده بودند، کارشناسان بهداشت و درمان شهرستان نیز از ابتدای آغاز رقابت‌ها در محل برگزاری حضور داشتند و نظارت کاملی بر روند اجرای برنامه داشتند.

وی ادامه داد : هرچند نبود تماشاگر و عدم حضور ورزشکاران در سالن برگزاری شور و نشاط زیادی از رقابت‌ها گرفته بود اما این مسابقات به صورت زنده در فضای مجازی پخش شد تا علاقه‌مندان بتوانند از کم و کیف آن باخبر باشند.
شایان ذکر است در پایان این مسابقات که دو روز به طول انجامید نتایج زیر بدست آمد.

دررشته بادی کلاسیک انفرادی و در دسته قدی ۱۷۱ سانتی‌متر، مصطفی فاضلی سنگانی مقام، حامد یوسفیان و حسین جلیلی به ترتیب در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند.

مقام آوران استان

در دسته قدی ۱۶۵ و ۱۶۸ سانتی‌متر حسین شوقی، سید مجتبی سجادی و حامد مؤمن به ترتیب در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند و در دسته ۱۷۵حمید رجایی، میثم میهن‌دوست و علی همت‌آبادی مقام اول تا سوم را به دست آوردند، همچنین در دسته ۱۸۰ علیرضا باقری، عباس توسلیان و امیر کوچکی جایگاه اول تا سوم را به خود اختصاص دادند و ساسان مختاری، سعید نعمانی و هاشم تقدسی در +۱۸۰ به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند. در پایان مصطفی فاضلی مقدم در بخش اورالی بادی کلاسیک مصطفی فاضلی سنگانی موفق به پیروزی در برابر رقبای خود شد.

در رشته فیزیک ماسکولار در دسته قدی -۱۷۸ ناصر سهرابی زاده، امید عزتی و ابوالفضل جلال‌آبادی مقام‌های اول تا سوم را به دست آوردند و در دسته +۱۷۸ امین درگاهی، مهدی فرشید و مجتبی پاسبان به ترتیب اول تا سوم شدند.

هم‌چنین در رشته فیزیک این رقابت‌ها نفرات برتر مشخص شدند، در دسته قدی ۱۶۲ و ۱۶۶ پارما متینی، دانیال لزگی و رضا محمدی به ترتیب اول تا سوم شدند، در دسته ۱۷۰ رضا حیدری، رضا شریفی و محمد رمضانی مقام اول تا سوم را به دست آوردند. در دسته ۱۷۴ مهدی حیدری، مهدی بهرامی و حسین براتی مقدم موفق به کسب جایگاه اول تا سوم شدند. در دسته ۱۷۸یونس مولایی، هادی واحدی نژاد و سعید ناطق به جایگاه اول تا سوم رسیدند و در ‌دسته ۱۸۲- هاشم محمدی دوست، احمد کرم نیا و سجاد ندیمی جایگاه اول تا سوم را از آن خود کردند.

پیشکسوتان قهرمان

در رشته فیزیک کلاسیک و دسته ۱۶۸- مرتضی راستگو، محسن گلباف و محمد راستگو؛ دسته ۱۷۱- مصطفی راستگو، رامان کاشی و رضا نوروزی عناوین اول تا سوم را در دسته مشخص شده کسب کردند علاوه بر این در این رشته و در دسته ۱۷۵- مهدی مسافر، سعید زارع و عماد تیموری و دسته ۱۸۰- حجت رجایی، حمید مرشدلو و امیررضا یاوری اول تا سوم شدند.

در رشته پرورش اندام و در بخش پیشکسوتان دسته ۷۰- محمد اسماعیلی، موسی صادق پور و فرامرز مریدی و در دسته ۸۰- امیر موسی زاده، مهدی زاهدی و غلامحسین زحمتکش همچنین در دسته ۹۰- و ۹۰+ ادغام علی صحرایی، امیر ظهوریان شکیب و محمد ابراهیم حسین زاده عناوین اول تا سوم را کسب کردند.


در رده سنی جوانان۷۰- دسته مهیار هندوارکی، ابولفضل حیاتی و اتابک جوانبخت و ۷۰+ دسته سهراب رضازاده، امیدعلیزاده و محمد جواد عزیزی به ترتیب اول تا سوم شدند.


کلام تازه را در اینستاگرام دنبال کنیددر رشته پرورش اندام و رده سنی بزرگسالان نیز در دسته ۵۵ سجاد حیدری، حسین یوسفی جامی وسیدعلیرضا سادات حسینی ودسته ۶۰ امیررضا نیک فطرت، مهدی علی آبادی و رحمان معظمی دسته ۶۵ حسین تصدیقی، سلمان منجمی و حمید بوستانی؛ دسته ۷۰حمیدرضا امین، مهیار هندوارکی و ابوالفضل حیاتی دسته ۷۵ مرتضی آریایی نژاد، سعید نوروزی و سهراب رضازاده، دسته ۸۰ محمد صادق رضوی، امید علیزاده و امیر موسی زاده ودسته ۸۵ وحید حسین زاده، امیرعباس ابارشی و حسین ایزانلو، دسته ۹۰علی صحرایی، محمد حسین علیزاده و مجتبی صالح آبادی؛ دسته ۹۵مسعود فدایی، علیرضا چوبی و محسن میرچولی دسته ۱۰۰محسن احسانی، مهیار تبادکانی و حمید قربانی مقدم همچنین دسته ۱۰۰+ پوریا امیری، محمدابراهیم حسین زاده ومحمد جواد صوفی اول تا سوم شدند.

منبع
کلام تازه

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند