مدیران پروازی در چناران جایی ندارند

مدیران پروازی در چناران جایی ندارند/ ۲۰ درصد مدیران چناران پروازی هستند!

کلام تازه | فرماندار چناران با بیان این‌که مدیران پروازی در چناران جایی ندارند، به تغییر بیش از ۸۰ درصد از مسئولین ادارات در این شهرستان اشاره کرد و گفت: کمتر از ۲۰ درصد دیگر مسئولین تخصصی هستند که به دلیل تخصص آن‌ها و نیاز شهرستان از اسکان آن‌ها چشم‌پوشی شده است.

حمید انصاری‌فرد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در چناران با اشاره به سیاست دولت در جهت ایجاد اشتغال و تولید اظهار کرد: مدیران پروازی در چناران جایی ندارند و این شهرستان نیازمند مدیران قوی و با تجربه است تا بتوانند اهداف نظام و دولت را که همان ایجاد اشتغال، جذب سرمایه‌گذار و جهش تولید است را فراهم کنند. 

فرماندار چناران با بیان این‌که فرماندار و معاونین قبل از همه در محل خدمت خود ساکن شده‌اند به تغییر بیش از ۸۰ درصد از مسئولین ادارات در این شهرستان اشاره کرد و گفت: کمتر از ۲۰ درصد دیگر مسئولین تخصصی هستند که به دلیل تخصص آن‌ها و نیاز شهرستان از اسکان آن‌ها چشم‌پوشی شده است.


کلام تازه را در تلگرام دنبال کنید


وی تخصص، تعهد و توانمندی را یکی از اهداف خود در پذیرش مسئولین ادارات اعلام و عنوان کرد: برخی از مسئولیت‌ها تخصصی و فنی هستند و ما ناچاریم به خاطر این مهم در رابطه استقرار آن‌ها در شهرستان چشم‌پوشی کنیم.

انصاری‌فرد با بیان این‌که تمام رفتار و عملکرد روسای ادرات رصد می‌شود، رضایت‌مندی مردم از دستگاه‌های اجرایی را یکی از خطوط قرمز خود عنوان کرد و افزود: به تمام مسئولین شهرستان اعلام شده است که در این جهت باید تلاش کنند چون نارضایتی مردم در این شرایط پذیرفتنی نیست.

فرماندار چناران ادامه داد: تمام ادرات و بانک‌های شهرستان مستقل بوده و به شهرستان دیگری وابسته نیستند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا شهرستان گلبهار مانع پیشرفت چناران شده است، گفت: خیر این تصور درست نیست بسیاری از مردم چناران در گلبهار اشتغال دارند در  چناران هم برنامه‌هایی در جهت رشد آن داریم که یکی از آنها تخریب پل ورودی این شهر است که به زودی کارهای اجرایی آن تمام می‌شود.

گفتنی است؛ بر اساس مصوبه ۵ دی ۱۳۸۴ هیات وزیران تمام مدیران باید در محل خدمت خود ساکن باشند.

منبع
خبر فارسی

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند