برگزاری شکوهمند جشن انقلاب در گلبهار

قدردانی فرماندار گلبهار از برگزاری شکوهمند دهه فجر

کلام تازه | سرپرست فرمانداری گلبهار با صدور پیامی از تلاش اعضای ستاد گرامیداشت دهه فجر و مشارکت پرشور مردم شهرستان گلبهار در برگزاری هر چه با شکوهتر مراسم چهل و دومین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی قدردانی نمود.

به گزارش کلام تازه، مهدی دونده، سرپرست فرمانداری گلبهار در پیامی تقدیر و تشکر خود از مراسم جشن ۴۲ سالگی انقلاب را ابراز کرد.

در این‌ پیام آمده است؛

برگزاری مراسم اولین جشن انقلاب پس از ارتقا بخش گلبهار به شهرستان تجربه ای با حلاوت و افتخار برانگیز بود. این مراسم در عین رعایت موازین و پروتکل های بهداشتی با شور مردمی و تشریک مساعی اعضای ستاد گرامیداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در سطحی بالا و با کیفیت مطلوب برگزار شد.


بیشتر بخوانید: اخذ موافقت اختصاص یک دستگاه “سی‌تی‌اسکن”، برای بیمارستان ثامن‌الائمه (ع) چناران/ ارتقاء تخت‌های بیمارستان گلبهار از ۶۴ به ۱۲۰ تخت‌


بدین جهت لازم می دانم مراتب سپاس و امتنان خویش را از مشارکت پرشور مردمی و تلاش های مجدانه و خالصانه کلیه اعضای ستاد گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان گلبهار به ویژه ائمه جمعه و جماعات، نیروهای نظامی و انتظامی، شهرداری ها گلبهار و گلمکان، شرکت عمران شهر جدید گلبهار و مدیریت آموزش و پرورش گلبهار به عنوان دبیر ستاد گرامیداشت دهه فجر شهرستان ابراز نمایم.

امید است روحیه کار گروهی و تعاملی را که در برگزاری این مراسم شاهد بودیم در تمشیت امور و حل و فصل مشکلات شهرستان حفظ نموده و با تداوم و ارتقا آن شاهد پیشرفت و توسعه همه جانبه شهرستان گلبهار به عنوان الگویی تام و تمام برای شهرستان های جدید التاسیس کشور باشیم.


دنبال کننده کلام تازه در اینستاگرام باشید


منبع
کلام تازه

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند