فراخوان المان‌های نوروزی بهار۱۴۰۰

04:00۰

کلام تازه | شهرداری گلبهار، فراخوان المان‌های نوروزی بهار ۱۴۰۰ را منتشر کرد. توضیحات کامل این فراخوان را در ادامه بخوانید:

موضوعات و محوهای فراخوان:

آیین‌ها و سنت‌های بومی و ملی و نوروزی: فرهنگ و هنر ملی ،نمادهای مرتبط با نوروز، هفت سین و یا اجزایی از آن، بازی‌های بومی و محلی، خاطره‌انگیزی و…
هویت شهری: گلبهار شهر جدید- شهر آینده، گلبهار شهر هزاره سوم، گلبهار شهر پاک، ویژگی‌های شاخص تاریخی و جغرافیایی بخش گلبهار
حجم سبز: نمادهایی با موضوع طبیعت و محیط زیست، فضای سبز، نمادهای حجمی با پوشش گل و گیاه، گلجای و . . .

پوستر فراخوان المان‌های نوروزی ۱۴۰۰ گلبهار


شرایط و مقررات عمومی فراخوان:


آثار ارسالی باید در چارچوب ویژگی‌های مشخص شده در فراخوان، ذیل محورهای موضوعی باشد.
علاقمندان به شرکت در فراخوان لازم است حداکثر تا تاریخ ۱/۱۰/۹۹ نسبت به ارسال آثار خود صرفا به صورت یک پوستر با ابعاد ۵۰*۷۰ سانتیمتر، نیز در قالب لوح فشرده با کیفیت dpi300، فرمت jpg به صورت حضوری و یا از طریق پست به دبیرخانه کمیته اقدام نمایند:

الف. ۶ عکس از زوایای مختلف ماکت یا طراحی سه بعدی(نمای روبرو، نمای پشت، نماهای جانبی، نمای دید پرنده در شب و روز) به نحوی که تمام ابعاد و زوایای اثر رنگ و بافت آن قابل مشاهده باشد.

ب. نمایش ارتفاع عرض و عمق پیشنهادی اثر حداقل در یک تصویر (برش یا پلان) با فرمت JPG با وضوح ۳۰۰ DPI

ج. باید از قرار دادن هر گونه بافت، رنگ و تصویر خام در پس‌زمینه خودداری گردد، اما استفاده از بافت شهری و شبیه سازی مکان جانمایی شده، توصیه می‌گردد.

استفاده از آثار برگزیده برای چاپ در کتاب و سایر اقلام انتشاراتی و تبلیغاتی، بانک اطلاعاتی و برگزاری نمایشگاه با ذکر نام صاحب اثر برای برگزارکننده مجاز است.

رعایت کلیه قوانین مربوط به حق تالیف و طراحی اثر بر عهده فرستنده (حقیقی یا حقوقی)آثار بوده و پاسخگویی به کلیه عواقب قانونی آن نیز از عهده کمیته سیما و منظر شهر گلبهار خارج است و دبیرخانه کمیته، شخص ارسال‌کننده را صاحب اثر می‌شناسد، اما در صورتی که خلاف آن ثابت شود کلیه امتیازات متعلقه باطل و اثر مربوطه از رقابت خارج می‌شود.

در صورت انتخاب طرح، طراح حق ندارد اثر را در فراخوان های دیگر شرکت دهد یا حق انتشار آن را به غیر واگذار کند و یا طرح را در جای دیگری اجرا نماید. در صورت تخلف، برگزار کننده مجاز به تعقیب و پیگرد حقوقی موضوع می‌باشد. به برندگان فراخوان جوایز بسیار نفیسی اهدا خواهد شد.

در صورت گزینش اثر در مرحله نهایی، اولویت اجرای آن در صورت توافق با ارائه دهنده اثر خواهد بود و در اینصورت کلیه عملیات اجرایی تا نصب و نورپردازی آن که در قالب قرارداد گنجانده خواهد شد به عهده صاحب اثر می‌باشد .

در صورت عدم توانایی اجرای اثر پذیرفته شده توسط طراح، شهرداری مجاز است نسبت به اجرای طرح‌های پذیرفته شده اقدام نماید.

طرح هایی که خارج از قوانین فوق تهیه شوند در فراخوان شرکت داده نمی‌شوند.

در صورت گزینش اثر در مرحله نهایی، اولویت اجرای آن در صورت توافق با ارائه دهنده اثر خواهد بود و در اینصورت کلیه عملیات اجرایی تا نصب و نورپردازی آن که در قالب قرارداد گنجانده خواهد شد به عهده صاحب اثر می‌باشد .

اطلاعات تماس:

آدرس: گلبهار، بولوار استقلال، ابتدای بولوار ابن سینا، شهرداری گلبهار
کدپستی: ۶۹۱۹۶-۹۳۶۱۴
تلفن : ۳۸۳۲۳۲۳۲ داخلی ۱۳۷


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند